(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Paczki Dodano: 2018-04-30 22:52

Bukareszt - Warszawa, 1 europaleta

(Nr 2648700)
Bukareszt - Warszawa, 1 europaleta

Długość [m]:

40

Szerokość [m]:

40

Wysokość [m]:

60

Waga w kg (łączna):

40.00

Liczba sztuk:

8

Dystans: 1698.00 km

Transport paczek

    Cena przewozu pakunku zależy od jej rozmiarów, ciężaru i od odległości, jaką ma do pokonania przesyłka. Aby zlokalizować najbardziej ciekawą opcję przewozu paczki, dobrą praktyką jest opublikować darmowe ogłoszenie w portalu giełda transportowa Clicktrans.pl, a już po chwili uzyskamy oferty od przedsiębiorstw transportowych, które mogą wykonać nasze zamówienie po kosztach. Dodatkowo przed samym przewozem dobrze jest podać rodzaj transportowanego pakunku – czy potrzebuje on prawidłowego zawijania, czy planujemy przetransportować rzeczy delikatne i łamliwe. Takie informacje są szczególnie istotne, kiedy planujemy przewieźć przesyłkę zawierającą szkło, ceramikę, sprzęt elektroniczny, instrumenty, żywność czy inne rzeczy, których transport potrzebuje specjalnej czujności. Nim wyłonisz przedsiębiorstwo transportowe, utwierdź się, czy firma ma stosowne ubezpieczenie.

Jak zabezpieczyć przesyłkę?

    Organizując przesyłkę do przewozu opłaca się nie zapominać o ochronieniu jej przed uszkodzeniami – wolną przestrzeń należy naładować kawałkami styropianu, papieru lub kawałkami niepotrzebnego materiału. Zwłaszcza kruche pakunki typu szkło i porcelana należałoby zabezpieczyć folią pęcherzykową, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

Jak znaleźć tworzywa do zapakowania paczki?

    Kartony i opakowania można kupić w markecie budowlanym. Możemy także udać się do pobliskiego sklepu lokalnego lub marketu i poprosić o nie kogoś z pracowników. Zanim zapakujemy rzecz do opakowania, sprawdźmy jego stan, usuńmy wszelkie niepotrzebne naklejki i teksty, które mogą zmylić przewoźnika. Zastosujmy szeroką i wytrzymałą taśmę, aby zabezpieczyć klapy kartonu. Na wierzch kartonu umieśćmy białą kopertę, na której zanotujemy miejsce pobytu odbiorcy (drukowanymi literami).

Adres i termin nadania

București, 010051, Rumunia

21 maj 2018

Adres i termin dostawy

Warszawa, Polska

Termin elastyczny