(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Inne przesyłki, Zwierzęta Dodano: 2016-11-28 13:52

Bulldog francés

(Nr 1463422)
Bulldog francés

Waga w kg:

9.00

Dystans: 711.50 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport zwierząt

    Gdy potrzebujemy zamówić transport zwierzęcia, dla firm transportowych ważna będzie jego rasa, waga i dokładny opis zwierzęcia. Transportowane zwierzę powinno być zdolne do transportu - nie może być w takim razie chore ani ranne. Jeśli planujemy przetransportować kota, psa lub królika trzeba zadbać o szczepienie na wściekliznę i wstrzyknięcie mikroczipu identyfikacyjnego.

    Szczepienie przeciw wściekliźnie jest uważane za aktualne po upłynięciu 21 dni od pierwszego szczepienia u zwierząt żyjących dłużej niż 3 miesiące. W innych sytuacjach, szczepienie zyskuje ważność tego samego dnia, gdy zostało wykonane. Ważne jest to, że dopiero po szczepieniu na wściekliznę, lekarz weterynarii może wstrzyknąć mikroczip.

Papiery niezbędne przy przewozie zwierząt

    Psy, koty i fretki powinny mieć paszport wydany przez weterynarza. Listę lekarzy uprawnionych do wydawania paszportów można odnaleźć na stronie Krajowej Izby Lekarsko-Weterynaryjnej. Koszt wydania takiego dokumentu to 51 .

    Obok paszportu koniecznetakże dokumenty potwierdzające pochodzenie zwierzaka, informujące kto jest właścicielem. Potrzebneteż takie dane jak trasa i data przejazdu oraz przewidywany czas transportu. Spis firm transportowych upoważnionych do przewozu zwierząt jest możliwe znaleźć w serwisie www Głównego Inspektoratu Weterynarii.

Jak przewozić zwierzęta?

    Zwierzę można transportować samochodem, jeżeli mamy właściwy transporter. Do transportu zwierza można stosować różnego rodzaju klatek, szelek czy mat ochronnych. Przy szukaniu transportera decydująca powinna być jego wielkość, jak również komfort i bezpieczeństwo zwierzęcia podczas podróży.

Adres i termin nadania

España, Melilla, 52004

Od 14 gru 2016 do 16 gru 2016

Adres i termin dostawy

España, Cabanillas del campo, 19171

Od 16 gru 2016 do 19 gru 2016