(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

Bungalow (Nr 6211956)

Bungalow

Waga w kg (łączna):

1000

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Typ:

dom

Liczba pomieszczeń:

3

Dystans: 2362.00 km

Adres i termin nadania

Włochy, Sicilia, Noto

Od 14 wrz 2020 do 25 wrz 2020

Adres i termin dostawy

Niemcy, Berlin, Berlin

1 paź 2020


Przeprowadzki

            Wyprowadzka jest pozornie trudnym i czasochłonnym procesem, ale gdy właściwie ją zaplanujemy, powinna przebiec bez większych trudności.

            W pierwszym etapie należy dokonać selekcję posiadanych przedmiotów. Jeżeli czegoś od kilku lat nie używamy lub gdy jest popsute, lepiej to podarować komuś, komu bardziej się przyda lub wyrzucić, niż wozić z miejsca na miejsce. Do wkładania wszystkich sprzętów przydadzą się mocne pudła, które warto kupić lub zapytać o nie w pobliskim markecie, który często wyrzuciłby je do kosza. Uzupełniająco oprócz pudeł, można wykorzystać worki na śmieci. Pamiętajmy, żeby równo rozłożyć ciężar, na przykład podzielić naczynia na parę pudeł, żeby nietrudno było je przenieść. Opisanie każdego pudła ułatwi przy rozpakowywaniu przedmiotów i urządzaniu się w nowym miejscu. Większe meble warto rozkręcić, żeby zapobiec zniszczeniom, co zoptymalizuje pracę firmie transportowej. Gdy posiadamy surowce izolujące, przykładowo jak folię strech, spróbujmy owinąć bardziej kruche meble, a gdy nie mamy folii, wówczas możemy wykorzystać pledy, pościel i zakleić zwykłą taśmę klejącą. Natomiast nieduże rzeczy okręćmy w papier lub ręczniki nim umiejscowimy w kartonie.

            Zamawiając transport warto powiedzieć przewoźnikowi o takich szczegółach, jak piętro załadunku i wyładunku, obecność windy, ewentualne problemy w podjeździe pod lokal. Dodatkowo należy poinformować, jeżeli pojawiają się szczególne wymogi odnoszące się do konkretnych przedmiotów.

            Najkorzystniejsze ceny przeprowadzek można otrzymać korzystając z giełdy transportowej, takiej jak portal Clicktrans.pl, gdzie dużo profesjonalnych przewoźników składa swoje usługi w obszarze transportu, z dodatkową opcją załadunku czy też rozładunku oraz zabezpieczenie naszego majątku.