(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Motocykle i skutery Dodano: 2017-11-19 23:03

Burgman 650 Susuky

(Nr 2165760)
Burgman 650 Susuky

Marka i model:

susukyr burgman 650

Waga w kg (łączna):

500.00

Budżet zlecenia [€]:

500

Dystans: 2191.00 km

Transport motocykli lub skuterów

    Motory oraz skutery to zwykle drogocenne towary, które wydają się całkiem nieproste do zabezpieczenia w trakcie przewozu. Nieproste - wszakże tylko pozornie. Poprawnie zamocowany jednoślad na pewno przetrwa trasę bez żadnej rysy.

     Trzymanie zależy od sposobu, w jakiej będzie pojazd przewożony. Podczas transportu na naczepie, konieczne są cztery pasy trzymające, a w wypadku profesjonalnej przyczepy do transportu motorów potrzebne są raptem 2, ze względu na fakt, że posiadają one szyny udaremniające przemieszczanie się motocykla. Kluczowe jest, aby mocowania nie kończyły się „otwartym” zaczepem, który może się odpiąć w trakcie drogi, a poza tym trzeba być ostrożnym, by nie ocierały się o szpiczaste elementy, które mogą je rozerwać. Przyda się też blokada zawieszenia, którą można zrobić lub nabyć w specjalistycznym markecie i uniknąć niesprawności amortyzacji. Motory i skutery warto też transportować w osłoniętych samochodach dostawczych, a ich zabezpieczenie nie różni się znacząco. Trzeba wyłącznie nie zapominać o gumowych „obijakach” na bokach wozu i między przewożonymi przedmiotami.

    Aby kierowca nie jechał w wyziewach benzyny, należałoby przed jazdą opróżnić bak motoru, który może po drodze rozchlapać się na nierównościach. Istnieją także platformy przyczepiane do busa lub vana, które ułatwiają transportować motocykl lub skuter i zwykle nie zapełniają całego miejsca w aucie.

     Należy zazwyczaj wypytać o wszystkie drobiazgi i warunki, w jakich nasz motor będzie przetransportowany, a także, czy firma przewozowa posiada najazdy do jego załadunku. Korzystanie do tej czynności przykładowo deski jest niepewne i zagraża zepsuciem motoru czy skutera jeszcze przed wyjazdem do miejsca docelowego.

     Umieszczając ofertę transportu w portalu Clicktrans.pl można dostać dużo interesujących ofert od rzetelnych firm, które transportują podobnego typu sprzęt codziennie. Ceny za przewóz na trasach w Unii Europejskiej kosztują do 0,6 zł za km. Można często trafić okazję i zapłacić dużo mniej, dzieje się tak, w przypadku gdy firma może przetransportować pojazd na zasadzie doładunku lub przy powrocie z wykonywanej trasy czyli mając tzw. pusty przebieg.

Adres i termin nadania

Cheney, 67025, Stany Zjednoczone

25 lis 2017

Adres i termin dostawy

Compton, Stany Zjednoczone

3 gru 2017