(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

Burstner Mara 535 TL (Nr 4492013)

Burstner Mara 535 TL

Długość [m]:

7.17

Szerokość [m]:

2.3

Wysokość [m]:

2.54

Waga w kg (łączna):

1240

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 145.00 km

Adres i termin nadania

Francja, Kraj Loary, Fontenay-Le-Comte

16 sie 2019

Adres i termin dostawy

Francja, Kraje Loary, Noirmoutier-En-L'île

16 sie 2019


Transport przyczep kempingowych

Przewóz naczep kempingowych nie należy do łatwych, ani do tanich. Podczas transportowania tego pojazdu, konieczne jest posiadanie przynajmniej półciężarówki albo innego specjalnego samochodu przeznaczonego do przewozu innych pojazdów. Przewoźnicy, którzy zadeklarują możliwość przewiezienia przyczepy kempingowej, powinni otrzymać jak najwięcej danych od właściciela naczepy. Podstawowe czynniki decydujące o cenie transportu: rozmiar, ciężar, odległość do pokonania jak i komunikat, czy przyczepa jest nieuszkodzona. Sprawna naczepa kempingowa powinna posiadać niezepsute koła, cechuje ją to, że jest możliwość wtoczenia jej na pojazd. W innej sytuacji trzeba posiadać profesjonalną maszynę, na przykład mini dźwig. Cena transportu przyczepy kempingowej uzależniona jest też od tego, czy firmy transportowe rozpatrują ten transport jako dołączenie rzeczy do posiadanego ładunku, czy jako samodzielny transport - tylko tej jednej naczepy. Np., transport naczepy kempingowej na trasie Bohmte (Niemcy) - Gostynin (Polska), zapłacono 800 złotych czyli wychodzi, że zapłacono mniej o 510 PLN w przypadku cen obowiązujących na naszym rynku. Firma transportowa mogła podać mniejszy koszt, ze względu na to, że transport tej naczepy kempingowej został wykonany przez doładunek do istniejącego transportu.

Przed transportem naczepy kempingowej, kluczowe bywa, aby usunąć z niej wszystkie nieprzymocowane przedmioty, albo je mocno zabezpieczyć tak, aby w trakcie transportu nie zniszczyły nic w środku przyczepy.

W przypadku, kiedy zależy nam, aby skorzystać z opcji niedrogiego transportu, należy wystawić transport naczepy kempingowej na giełdzie przewozowej Clicktrans.pl, gdzie w ciągu kilku chwil wiadomość dojdzie do kilkuset przewoźników, którzy przeanalizują zlecenie i zasugerują dogodną cenę. Wówczas pozostaje zaakceptować odpowiadającą nam propozycję.