Bus vw (Nr 7975746)

Bus vw
Długość x Szerokość x Wysokość
Waga
Sztuk
Bus vw
5107 x 2175 x 1940 cm
1920 kg
1
Czy wymiary są dokładne?
Tak
Łączna waga:
1920 kg
Dystans
1246 km
Zleceniodawca:
Osoba prywatna

Adres i termin nadania

Polska, Dolnośląskie, Bielany Wrocławskie

Od 1 lis 2021 do 30 lis 2021

Adres i termin dostawy

Włochy, Emilia-Romania, Reggio Emilia

Termin elastyczny

Złóż ofertę
Zadaj pytanie

Transport pozostałych pojazdów

    Przewóz auta osobowego to pestka. Jeżeli posiadasz do przewiezienia coś o mniej standardowych kształtach, czyli na przykład maszynę budowlaną, naczepę zwykłą, gokarta, skuter wodny lub części do wszystkich tych maszyn, a może masz nawet maszynę latającą, albo tylko masz niespakowany skuter, wówczas zaczynasz mieć trudność z wyborem profesjonalnej firmy transportowej. Portal Clicktrans przydaje się, by rozwiązać ten typ trudności. Dlatego, że posiadamy w serwisie tysiące różnorodnych przewoźników z rozmaitą gamą wozów, dlatego bez wątpienia pojawią się przewoźnicy, którzy mogą być w stanie przewieźć twój bagaż niezależnie od tego, jak niestandardowe posiada rozmiary.

    Jeżeli chcesz uzyskać oferty dostosowane do twojej przesyłki, nie zapomnij, żeby jak najszczegółowiej opisać urządzenie. To ułatwi przewoźnikowi sprawdzić, czy posiada odpowiedni wóz, aby taki transport zrealizować. W sytuacji, kiedy gabaryty lub ciężar zestawu przekraczają parametry dopuszczalne w ruchu drogowym, firma transportowa i jej kierowcy powinni posiadać dodatkowe uprawnienia, a w trakcie transportu wymagana jest obecność pilota. Kluczowe będzie również określenie, w jakim stanie jest sprzęt, czy jest działający i potrafi sam podjechać na naczepę, czy też, np. posiada awarie, które tego nie umożliwiają.

    Cena za przewóz maszyny w portalu Clicktrans nierzadko bywa nie tak wysoka niż typowe stawki na rynku transportowym. Na przykład transport wagoworkownicy na trasie Niemcy - Polska na odcinku o długości blisko 950 km został wykonany za 900 zł, czyli około 500 PLN taniej niż zwykle taki transport wynosi.