(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Pojazdy inne, Pozostałe pojazdy Dodano: 2016-12-01 22:27

Bus vw lt35 skrzyniowy

(Nr 1486082)
Bus vw lt35 skrzyniowy

Długość [m]:

6.6

Szerokość [m]:

2

Wysokość [m]:

2.5

Waga w kg:

2000.00

Budżet zlecenia [zł]:

2500

Dystans: 1940.40 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport pozostałych pojazdów

    Przewóz pojazdu osobowego to nic trudnego. Jeżeli masz do przewiezienia coś o bardziej niestandardowych kształtach, choćby np. maszynę budowlaną, naczepę kempingową, gokarta, skuter wodny lub elementy do jakiejkolwiek z tych pojazdów, a może masz nawet maszynę latającą, albo po prostu posiadasz niezapakowany skuter, wtedy pojawia się problem z wyborem fachowej firmy. Aukcja transportowa Clicktrans pomaga rozwiązać ten typ trudności. Dlatego, że posiadamy w serwisie bardzo wiele różnych firm z różnoraką gamą aut, więc z całą pewnością pojawią się firmy transportowe, które mogą być w stanie zabrać twój ładunek niezależnie od tego, jak niewymiarowe posiada rozmiary.

    Aby otrzymać ogłoszenia dopasowane do twoich potrzeb, nie zapomnij, aby jak najszczegółowiej opisać maszynę. To pozwoli przewoźnikowi zweryfikować, czy posiada odpowiedni pojazd, aby taki przewóz ziścić. W sytuacji, jeśli gabaryty lub waga zestawu przerastają parametry dozwolone w ruchu drogowym, przewoźnik i jego kierowcy mają obowiązek posiadać dodatkowe uprawnienia, a w czasie jazdy wymagana jest obecność pilota. Kluczowe jest również zdefiniowanie, w jakim stanie jest pojazd, czy jest działający i potrafi sam wtoczyć się na naczepę, czy też, np. posiada niesprawności, które na to nie pozwalają.

    Cena za transport maszyny w portalu Clicktrans często jest mniejsza niż typowe ceny w branży przewozowej. Przykładowo przewóz wagoworkownicy na trasie Niemcy - Polska na odcinku wynoszącym prawie 950 kilometrów został wykonany za 900 PLN, czyli blisko 500 złotych taniej niż zazwyczaj kosztuje.

Adres i termin nadania

Wielka Brytania, Reading

Od 1 gru 2016 do 7 gru 2016

Adres i termin dostawy

Polska, Lubelskie, Tarnogrod, 23-420

Termin elastyczny