(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

BUS Z 3 METROWA KIPA (Nr 5037990)

BUS Z 3 METROWA KIPA

Długość [m]:

3

Szerokość [m]:

1

Wysokość [m]:

1

Waga w kg (łączna):

330

Czy ładunek jest na paletach?:

Nie

Czy ładunek jest zapakowany?:

Nie

Opakowanie ładunku:

MAM DO PRZEWIEZIENIA OSPRZET DO BRAM ,NAJDUŻSZY ELEMENT TO SZYNA BRAMY 3 METROWA,DO TEGO DROBNIEJSZE KLAMOTY.

Dystans: 316.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Śląskie, Zabrze

Od 10 wrz 2019 do 11 wrz 2019

Adres i termin dostawy

Polska, Lubelskie, Poniatowa

Od 10 wrz 2019 do 11 wrz 2019


Transport innych ładunków

Transport różnych ładunków

Koszt przewozu ładunków jest uzależniony od gabarytów towaru, terminu transportu oraz dystansu między miejscem załadunku i wyładunku.

Klasyfikacje ładunków

Przewóz towarów rozdzielamy na podkategorie takie jak: palety, niepełny samochód dostawczy, pełny samochód dostawczy, kontenery oraz ciężarówka – wywrotka.

Palety - stanowią podstawę, na której ustawia się nieduże przedmioty lub paczki. Najbardziej rozpowszechnionym gatunkiem palety są palety euro. Na tych platformach zazwyczaj przewozi się meble, paczki, produkty budowlane (na przykład terakota, kamień itd.), okna czy materiały chemiczne.

Niepełna ciężarówka - LTL to transport towaru, który należy transportować samochodem - Tirem i zajmuje tylko część przestrzeni ładunkowej. Do tego typu przewozu stosuje się ciągniki siodłowe, ciężarówki z chłodnią lub izotermią itp.

Pełny samochód dostawczy - FTL dotyczy transportu ładunku, który wymaga pełnej przestrzeni ładunkowej pojazdu ciężarowego.
Do takiego rodzaju transportu używa się różnego rodzaju ciężarówki.

Kontenery – Przewóz pewnych ładunków wymaga użycia kontenera – szczególnie w przypadku transportu towarów w postaci płynu lub ładunków sypkich. W kontenerach można również przewozić towary drobne w paczkach – workach, kartonach itp. W pojemnikach metalowych można przewozić także palety.

Wywrotka – służy do przewozu materiałów w postaci płynu i sypkich – bez problemu można poznać ją dzięki charakterystycznej skrzyni ładunkowej, przekręconej do tyłu lub na bok.

Inne towary – ładunki, które nie zaliczają się do powyższych kategorii można zaliczyć do ładunków pozostałych. Znajdują się tu na przykład zlecenia dotyczące transportu rusztowania czy transportu gąsienic od koparki.