(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Przeprowadzki Dodano: 2018-07-24 18:02

Bus z przyczepą

(Nr 3007420)
Bus z przyczepą

Waga w kg (łączna):

2000.00

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Typ:

dom

Budżet zlecenia [zł]:

4400

Dystans: 2019.00 km

Przeprowadzki

Przeprowadzki

 

            Przeprowadzka jest pozornie zawiłym i pracochłonnym procesem, jednak kiedy właściwie ją obmyślimy, powinna przebiec bez dużych trudności.

            Na początek warto przeprowadzić selekcję posiadanych sprzętów. Jeśli czegoś od kilku lat nie stosujemy lub jeśli jest niesprawne, lepiej to oddać komuś, komu bardziej się przyda lub pozbyć się, niż wozić z lokalizacji do lokalizacji. Do wkładania wszystkich rzeczy nadadzą się wytrzymałe kartony, które należy zakupić lub podpytać o nie w pobliskim supermarkecie, który na ogół wyrzuciłby je do kosza. Dodatkowo oprócz kartonów, warto użyć worki na śmieci. Miejmy na uwadze, żeby równo rozłożyć ciężar, przykładowo porozdzielać naczynia na parę pakunków, aby bez wysiłku było je przetransportować. Opisanie każdego pudła pomoże przy otwieraniu przedmiotów i meblowaniu się w nowym lokalu. Spore meble należy rozmontować, aby zapobiec uszkodzeniom, co ułatwi pracę przewoźnikowi. Gdy mamy materiały chroniące, takie jak folię strech, możemy poosłaniać bardziej kruche meble, a kiedy nie mamy folii, wówczas warto wykorzystać pledy, pościel i zakleić typową taśmę klejącą. Natomiast nieduże meble okręćmy w ubrania czy ręczniki nim umieścimy w pudle.

            Zamawiając przewóz warto powiedzieć przewoźnikowi o takich detalach, jak piętro załadunku i wyładunku, obecność windy, bądź przeszkody w dojeździe pod budynek. Dodatkowo należy powiedzieć, jeżeli pojawiają się szczególne wymogi odnoszące się do konkretnych przedmiotów.

            Najlepsze stawki transportu można otrzymać korzystając z giełdy transportowej, takiej jak portal Clicktrans.pl, gdzie dużo specjalistycznych firm transportowych składa swoje usługi w obszarze transportu, z dodatkową opcją załadunku lub rozładunku i osłanianie twojego mienia.

 

Adres i termin nadania

Lincoln, Wielka Brytania

19 sie 2018

Adres i termin dostawy

Lubartów, 21-100, Polska

21 sie 2018