(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Inne przesyłki, Żywność i produkty rolne Dodano: 2017-04-30 09:45

buteleczki z wodą

(Nr 1760349)
buteleczki z wodą

Dystans: 2365.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (3)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport żywności i produktów rolnych

     Przewóz pokarmów i produktów rolnych jest bardzo restrykcyjną kategorią transportu ponieważ występuje ryzyko związane z nadpsuciem produktów pokarmowych. Firma transportowa podejmująca się przewozu pokarmu ma obowiązek stosować się do norm i otrzymać odpowiednie dokumenty. Przewóz pożywienia bywa również wymagający ze względu na różnorodność artykułów żywnościowychpośród nich znajdują się produkty roślinne, mrożone, świeże itd. Każdy z wymienionych produktów wymaga różnych kryteriów przechowywania (na przykład wilgotności). Przewoźnicy transportujący żywność zmagają się z presją czasu, koniecznością zapewnienia należytego wyposażenia i kryteriów przewozu a także odpowiednim osłonięciem ładunku. W momencie, kiedy zamawiamy przewóz artykułów spożywczych, firma transportowa powinna posiadać odpowiednie dokumenty z Inspekcji Weterynaryjnej.


Cena przewozu żywności i produktów rolnych

    Cena transportu żywności i zbóż, pasz zależy od wymiarów, wagi oraz liczby sztuk przewożonych artykułów, a także od odległości pomiędzy miejscem załadunku a miejscem rozładunku. Przykładowo, za transport prawie 100 kg bobu z Olsztyna do Krakowa wydano 140 złotych. Za transport 500 kilogramów kawy na odcinku z Alessandrii (Włochy) do Polski Kraków zapłacono 500 PLN. Przewóz kilku palet lodów z Namysłowa do Wrocławia zleceniodawca wydał 350 PLN. Za przewóz 20 palet produktów mrożonych na trasie Ryki-Słupsk kosztowało 2800 złotych.

Adres i termin nadania

Lourdes, France

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Warszawa Centralna, Aleje Jerozolimskie, Warszawa, Polska

Termin elastyczny