(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Inne przesyłki, Żywność i produkty rolne Dodano: 2017-04-30 09:45

buteleczki z wodą

(Nr 1760349)
buteleczki z wodą

Dystans: 2365.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (3)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport żywności i produktów rolnych

    Transport żywności i zbóż, pasz jest szczególnie restrykcyjną dziedziną transportu ponieważ występuje niebezpieczeństwo związane z zepsuciem artykułów pokarmowych. Przewoźnik podejmujący się przewozu pokarmu ma obowiązek stosować się do przepisów i uzyskać odpowiednie dokumenty. Transport pokarmów bywa także wymagający ze względu na różnorodność artykułów spożywczych – wśród nich występują artykuły roślinne, mrożone, płynne itp. Wszystkie z tych artykułów potrzebuje innych warunków transportu (na przykład temperatury). Firmy transportowe przewożące artykuły żywnościowe spotykają się z presją czasu, koniecznością zorganizowania należytego sprzętu i wymogów przewozu jak również należytym osłonięciem artykułów spożywczych. W momencie, kiedy zlecamy przewóz produktów spożywczych, przewoźnik powinien mieć należyte zaświadczenie z Inspekcji Weterynaryjnej.

Kosz transportu pokarmów i zbóż, pasz

    Cena przewozu pokarmów i produktów rolnych zależy od wymiarów, wagi i liczby sztuk transportowanych artykułów, jak również od odległości między miejscem załadunku a miejscem wyładunku. Przykładowo, za przewóz blisko 100 kilogramów bobu z Olsztyna do Krakowa kosztowało 140 PLN. Za transport 500 kg kawy na trasie Alessandria (Włochy) – Kraków kosztowało zleceniodawcę 500 złotych. Przewóz 6 palet lodów na trasie Namysłów – Wrocław zleceniodawca wydał 350 złotych. Za transport 20 palet produktów zamrożonych na trasie Ryki-Słupsk kosztowało 2800 zł.

Adres i termin nadania

Lourdes, France

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Warszawa Centralna, Aleje Jerozolimskie, Warszawa, Polska

Termin elastyczny