(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

butle nurkowe + akcesoria nurkowe (Nr 5097658)

Długość [m]:

2

Szerokość [m]:

1

Wysokość [m]:

1

Waga w kg (łączna):

80

Liczba sztuk:

5

Typ usługi:

Tylko transport

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 1333.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Mazowieckie, Warszawa

Od 23 wrz 2019 do 29 wrz 2019

Adres i termin dostawy

Szwajcaria, Zurych, Zurych

Od 2 paź 2019 do 4 paź 2019


Transport sprzętu sportowego

Sprzęt sportowy to urządzenia, które zwykle można znaleźć na siłowni – orbitreki, przyrządy do ćwiczeń. Za sprzęt do siłowni uważa się dodatkowo przykładowo: narty, deski snowboardowe, sprzęt wędkarski, łyżworolki, sprzęt do gry w kręgle, sprzęt spadochroniarski. W wielu przypadkach sprzęt sportowy dużo waży oraz niełatwo przetransportować go na własną rękę.

Sprzęt treningowy powinien być należycie popakowany oraz osłonięty podczas przewozu. Najlepiej będzie wziąć oryginalne pudła. Jeżeli urządzenie może ulegnąć awarii, należy wykorzystać do osłony takie tworzywa jak: kartony, folie bąbelkowe, folię stretch czy taśmy pakowe. W momencie, gdy sprzęt składa się z dużej liczby elementów, należy go rozkręcić oraz zapakować wszystkie części oddzielnie - w głównej mierze, gdy mamy do czynienia z delikatnymi, ruchomymi częściami. Sprzęt sportowy powinien być stabilny wewnątrz pudła – zadbajmy więc o to, żeby puste obszary w kartonie wypełnić gazetami czy też folią bąbelkową. Przedmioty nie mogą przesuwać się w środku kartonu.

Na cenę przewozu sprzętu sportowego przyczynia się odcinek między adresem załadunku, a miejscem rozładunku urządzenia, waga i gabaryty, jak również ilość elementów koniecznych do przewiezienia. Na przykład, za przewóz sztangi olimpijskiej z ławeczką z Miękowa do Raszkowa kosztowało 160 PLN. Przewóz orbitreka na odcinku Niemcy – Tarnowskie Góry to koszt 200 zł. Za transport wózka sportowego na trasie Nowy Ochędzyn – Koleczkowo wydano 250 PLN.