(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Pojazdy inne, Rolnicze maszyny Dodano: 2017-06-02 13:39

C 360

(Nr 1824722)

Marka i model:

Ursus

Długość [m]:

300

Szerokość [m]:

190

Wysokość [m]:

250

Waga w kg:

2500.00

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 341.00 km

Informacje dodatkowe:

Witam. Do przewiezienia Ciagnik rolniczy c 360. Możliwość załadunku w Niedzielę wieczorem...

Oferty od Przewoźników (0)

900 zł

nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

03-06-2017, 18:15

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-06-07 do 2017-06-08

Czas transportu (dni):

1

Sposób transportu:

laweta

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 900 zł

Wiadomości:

1490 zł

nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

05-06-2017, 13:01

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-06-05 do 2017-06-18

Czas transportu (dni):

2

Sposób transportu:

ciężarówka

Opis oferty:

Witam serdecznie :) :) Jesteśmy zainteresowani transportem Państwa ładunku. Dysponujemy szeroką gamą naczep i pojazdów od 1,5t do 24ton. W cenę wliczony jest już monitoring ładunku, przydzielony opiekun na czas obsługi zlecenia oraz ubezpieczenie ładunku powierzonego na czas transportu - OCP oraz OCS(do 500tys euro) Załadunek i rozładunek po stronie zleceniodawcy. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych solidnych usług :) P.S jeśli nie odpisujemy to prosimy o akcepta i kontakt telefoniczny co przyspieszy i ułatwi dogranie ewentualnego transportu :) Pozdrawiam BIURO :) :)

Cena (zawiera VAT): 1490 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport maszyn rolniczych

    Transport urządzeń rolniczych zazwyczaj jest przewozem o dużych rozmiarach. Do pojazdów rolniczych klasyfikujemy kombajny, kosiarki, siewniki, opryskiwacze, snopowiązałki jak i wiele innych. Ogromne maszyny rolnicze pojazdami nienormatywnymi. Urządzenia te nie są uprawnione zwyczajnie poruszać się po polskich trasach, gdyż ich wielkość przekracza dozwolone gabaryty przewidziane przez kodeks drogowy w Polsce jak i w Unii Europejskiej. Komplikację przedstawiać może jeszcze napór osi urządzeń uprawnych, jaki przewyższa reguły dozwolone dla większej części dróg.

Jak transportuje się pojazdy rolnicze?

    Do przewozu maszyn i pojazdów rolniczych nierzadko korzysta się z przyczepy rodzaju semi oraz tele. Przewoźnicy oferujący transport pojazdów uprawnych powinni dysponować stosownie dostosowanymi lawetami, jakie potrafią przewieźć urządzenia uprawne, których waga jest do kilku ton, jak na przykład opryskiwacze. Przewoźnik podejmujący się transportu pojazdu rolniczego powinien specjalizować się w transporcie nienormatywnym, a również posiadać przepisowe uprawnienia, sprzęt branżowy i doświadczenie. W przypadku, jeżeli pojazd przewyższa dozwolone reguły gabarytami lub wagą, konieczne będzie dostanie specjalnego pozwolenia, a również potrzebna będzie obecność pilota przy przewozie.

Cena transportu maszyn uprawnych

    Cena przewozu urządzenia uprawnego jest uzależniona od gabarytów, ciężaru i sprawności pojazdu. Na wycenę przewozu wpływa jeszcze odległość między miejscem załadunku a miejscem wyładunku. Niebagatelnym czynnikiem może być także czas transportu.

Adres i termin nadania

Wichrów, dolnośląskie, Polska

4 cze 2017

Adres i termin dostawy

Mszana Dolna, Polska

5 cze 2017