(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Pojazdy inne, Rolnicze maszyny Dodano: 2017-06-02 13:39

C 360

(Nr 1824722)

Marka i model:

Ursus

Długość [m]:

300

Szerokość [m]:

190

Wysokość [m]:

250

Waga w kg:

2500.00

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 341.00 km

Informacje dodatkowe:

Witam. Do przewiezienia Ciagnik rolniczy c 360. Możliwość załadunku w Niedzielę wieczorem...

Oferty od Przewoźników (0)

900 zł

ID firmy: 174072
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

03-06-2017, 18:15

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-06-07 do 2017-06-08

Czas transportu (dni):

1

Sposób transportu:

laweta

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 900 zł

Wiadomości:

1490 zł

ID firmy: 66092
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

05-06-2017, 13:01

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-06-05 do 2017-06-18

Czas transportu (dni):

2

Sposób transportu:

ciężarówka

Opis oferty:

Witam serdecznie :) :) Jesteśmy zainteresowani transportem Państwa ładunku. Dysponujemy szeroką gamą naczep i pojazdów od 1,5t do 24ton. W cenę wliczony jest już monitoring ładunku, przydzielony opiekun na czas obsługi zlecenia oraz ubezpieczenie ładunku powierzonego na czas transportu - OCP oraz OCS(do 500tys euro) Załadunek i rozładunek po stronie zleceniodawcy. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych solidnych usług :) P.S jeśli nie odpisujemy to prosimy o akcepta i kontakt telefoniczny co przyspieszy i ułatwi dogranie ewentualnego transportu :) Pozdrawiam BIURO :) :)

Cena (zawiera VAT): 1490 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport maszyn rolniczych

    Przewóz maszyn uprawnych prawie zawsze bywa transportem o wielkich rozmiarach. Do maszyn rolniczych wliczamy ciągniki rolnicze, przyczepy rolnicze, siewniki, rozsiewacze nawozów, snopowiązałki jak i wiele innych. Wielkogabarytowe maszyny rolnicze bywają urządzeniami nienormatywnymi. Urządzenia te nie mają prawa swobodnie poruszać się po jezdniach, ponieważ ich wielkość przekracza dozwolone gabaryty zakładane przez przepisy w kraju jak także w UE. Problem przedstawiać może jeszcze napór osi urządzeń uprawnych, który przerasta normy dopuszczalne dla większości szos.

Jak przewozi się urządzenia rolnicze?

    Do przewozu urządzeń i pojazdów uprawnych niejednokrotnie stosuje się naczepy rodzaju semi i tiefbett. Przewoźnicy oferujący transport pojazdów rolniczych powinni dysponować należycie przysposobionymi lawetami, które potrafią przewieźć maszyny rolnicze ważące do kilku ton, jak na przykład młocarnie. Przewoźnik podejmujący się transportu pojazdu uprawnego powinien specjalizować się w przewozie nienormatywnym, a jeszcze mieć odpowiednie uprawnienia, sprzęt profesjonalny i praktykę. W przypadku, kiedy maszyna przerasta możliwe standardy gabarytami lub wagą, potrzebne jest zdobycie specjalnego zezwolenia, a także potrzebny będzie udział pilota przy przewozie.

Cena transportu maszyn rolniczych

    Koszt transportu ciągnika rolniczego jest zależna od gabarytów, wagi i sprawności urządzenia. Na koszt transportu wpływa także długość między miejscem załadunku a miejscem rozładunku. Szczególnym czynnikiem może być dodatkowo termin transportu.

Adres i termin nadania

Wichrów, dolnośląskie, Polska

4 cze 2017

Adres i termin dostawy

Mszana Dolna, Polska

5 cze 2017