(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Kontener Dodano: 2018-05-26 13:58

cacao y chocolate (Nr 2752976)

cacao y chocolate

Długość [m]:

3.029

Szerokość [m]:

2.438

Wysokość [m]:

2.949

Waga w kg (łączna):

15000.00

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Dystans: km

Transport kontenerów

    Kontenery to wykonane z metalu pojemniki stosowane w transporcie niewielkich towarów (drobnicy), które zazwyczaj podzielone są na drobne pakunki lub zwykle są zapakowane w worki, siatki lub kartony. Drobnica może być również umieszczana na europaletach. Metalowe pojemniki pomagają w transporcie zarówno produktów sypkich, jak i płynnych oraz takich towarów, które wymagają podgrzewania lub chłodzenia.

    Struktura kontenera jest trwała, co umożliwia wielokrotne zastosowanie. Każdy metalowy pojemnik ma stosowny ekwipunek, który umożliwia przytwierdzanie i transportowanie kontenera z jednego samochodu na inny. Pojemniki zwykle przewozi się ciężarówkami.

Rodzaje kontenerów

    Cenionym typem pojemnika jest kontener 20-stopowy, często nazywany kontenerem 1C. Jest to kontener o pojemności prawie 33 metrów kwadratowych. Gabaryty wewnętrzne pojemników metalowych 1C mają 5919 mm x 2340 mm x 2380 mm.
Pojemnik rodzaju 1A jest kontenerem 40-stopowym, a jego formaty w środku są równe 2230 mm x 2438 mm x 2191 mm. W pojemnikach 1A i 1C da radę przewieźć około 10 palet. Kontenery te na ogół używa się w przewozie rzeczy zapakowanych.

    Osiągalne są również kontenery 1C i 40-stopowe rodzaju „open top” – tych kontenerów gabaryty są zbliżone do pojemników 1C i 1A, z tą różnicą, że otwierane są z góry. Ten rodzaj kontenerów wykorzystuje się przy transporcie surowców ładowanych z góry i surowców sypkich.

    Typ pojemnika metalowego „flat rack” stosowany jest w przewozie towarów gigantycznych i ciężkich pakunków. Ten gatunek pojemnika w wariancie „collapsible” posiada dodatkowo składane boki.

    Innymi typami kontenera są kontenery - chłodnie, izotermiczne, termiczne mechanicznie chłodzone. Kontenery „high cube” stosuje się w transporcie pakunków przestrzennych. Pojemniki „open side” posiadają rozchylane ściany i dach. Pojemniki metalowe kategorii „rolling floor” wyposażone są w podłoże toczne. Wyróżniamy również kontenery cysterny, kontenery agregaty, pojemniki z obudową.

Cena transportu pojemnika metalowego

    Cena przewozu kontenera jest zależna od gabarytów oraz rodzaju przewożonego ładunku, drogi oraz szczególnych elementów, które firma przewozowa musi wykonać podczas przewozu.

Adres i termin nadania

Avenida Chapultepec 121, Oaxaca de Juárez, 68153, Meksyk

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Carretera Llovio - Canero 49, Cudillero, Hiszpania

Termin elastyczny