Cadillac Escalade (Nr 6474036)

Cadillac Escalade
Waga Sztuk:
Cadillac Escalade 4 Gen. (2014 - 2020) SUV
Długość
569 cm
Szerokość
204 cm
Wysokość
188 cm
ok. 2739 kg
1
Sprawny*:
Tak

*Czy samochód można wtoczyć na lawetę bez pomocy wciągnika

Łączna waga: 2739 kg
Dystans: 0 km
Faktura VAT: Niewymagana

Adres i termin nadania

Kanada, Ontario, Toronto

Od 28 wrz 2020 do 31 paź 2020

Adres i termin dostawy

Polska, Pomorskie, Gdynia

Od 30 wrz 2020 do 31 paź 2020


Transport samochodu

Zlecenie przewozu auta pojawia się często, jak zakupujemy nowy samochód lub sprowadzamy go od poprzedniego posiadacza, przykładowo z UK. Decydujący koszt i zorganizowanie transportu zależą od elementów takich jak: stan samochodu, jego waga i wymiary oraz odległość do przejechania.

Jak najpewniej i najtaniej transportować auto?

Jednym z najbardziej rentownych rozwiązań jest wystawienie bezpłatnego zlecenia o transporcie samochodu na Clicktrans.pl, a już po kilku minutach otrzymamy propozycje od firm transportowych, które ukierunkowują się w transporcie wozów. W trakcie wyboru przedsiębiorstwa transportowego warto przekonać się, czy posiada odpowiednią polisę, która obejmuje ubezpieczenie w przypadku zniszczenia pojazdu.

Sposoby transportu samochodu

Do przewiezienia auta pomagają autotransportery – lawety czyli (pojazd z platformą załadunkową lub odsłoniętą naczepą), lohra (większa laweta) lub zestaw (pojazd i naczepa). Kluczowe znaczenie ma umiejętne zamocowanie samochodu – koła pojazdu należy przypiąć czteroma pasami mocującymi tak, aby wóz nie zmieniał miejsca w trakcie przewozu. Trzeba pamiętać także, że faktyczna masa przyczepy nie może przewyższać właściwej masy pojazdu holowanego.

Formalności

Żeby samodzielnie przewozić pojazd osobowy wystarczy prawo jazdy kategorii B, w przypadku gdy waga całkowita nie jest większa niż 3,5 t. W przypadku kiedy DMC jest większa niż 3,5 t., wówczas konieczne jest prawo jazdy w kategorii B E. Jeśli zamawiamy transport w firmie na terenie UE, najczęściej potrzebny będzie CRM (list przewozowy) i świadectwo zamówienia, jaki upoważnia firmę do odbioru samochodu.