(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Maszyny i sprzęt, Sprzęt AGD Dodano: 2017-07-25 16:17

Cafetera capsulas y cajon de cafe

(Nr 1921951)
Cafetera capsulas y cajon de cafe

Długość [m]:

0,60

Szerokość [m]:

0,60

Wysokość [m]:

0,60

Waga w kg (łączna):

50.00

Ilość sztuk:

2

Typ usługi:

Tylko transport

Czy ładunek jest zapakowany?:

Tak

Budżet zlecenia [€]:

40

Dystans: 703.00 km

Informacje dodatkowe:

2 cajas de 60x60x60 y 25kg cada una

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport sprzętu AGD

    Produkty AGD, czyli produkty dla domu można podzielić na 2 gatunki: artykuły elektryczne większych wymiarów takich jak lodówki, zmywarki, okapy kuchenne i kuchenki indukcyjne oraz sprzęty drobne – suszarki do włosów, lokówki, tostery, czajniki elektryczne, gofrownice, depilatory, ekspresy do kawy czy blendery.

Sposoby przewozu urządzeń AGD

    Jeżeli zlecasz transport produktów AGD w specjalistycznej firmie przewozowej, nie musisz martwić się o stosowne osłonięcie produktu. W momencie, kiedy chcesz przewieźć urządzenie AGD na własną rękę, zachowaj szczególną uwagę, żeby uniknąć zniszczeń i zarysowań. Staraj się zachować oryginalne kartony po produkcie.

    Lodówki należy rozmrozić co najmniej na kilka godzin przed transportem. Wszelkie ruchome części takie jak półki, wypada zdemontować i spakować oddzielnie. W trakcie przewozu pralki wypada zadbać o ochronę bębna. Drzwi lodówek, zmywarek i pozostałych otwieranych sprzętów AGD trzeba pozamykać i zalepić. Przygotowując kuchenkę gazową do przewozu, trzeba pamiętać o oddzieleniu jej od przyłącza gazowego. Do pakowania sprzętu AGD stosuje się folię bąbelkową, taśmy klejące i różnego rodzaju opakowania – a kanty lodówki zabezpieczamy styropianem. Sprzęty pokaźne takie jak lodówki czy pralki przewozimy w pozycji stojącej.

Centa przewozu AGD

    Cena transportu AGD zależy w głównej mierze od wielkości, wagi oraz sprawności sprzętu AGD. Kolejnym czynnikiem mającym wpływ na cenę jest długość trasy do pokonania od miejsca załadunku do momentu rozładunku. Na przykład, za transport zamrażarki ze Strzegocic do Świnoujścia zapłacimy 175 zł. Za przewóz kuchni gazowej z Wrocławia do Łeby zapłacimy zaledwie 100 zł. Koszt transportu lodówki na trasie Kielce – Kraków to 169 zł.

Adres i termin nadania

Vila-real, 12540, Hiszpania

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Santander, Hiszpania

Termin elastyczny