(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Motocykle i skutery Dodano: 2016-11-29 19:30

cagiva w8

(Nr 1472682)
cagiva w8

Marka i model:

cagiva w8 bez silnika

Waga w kg:

100.00

Budżet zlecenia [zł]:

150

Dystans: 104.90 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

180 zł

oferta wygasła

Szczegóły oferty:

Data oferty:

01-12-2016, 10:35

Załadunek możliwy w terminach:

2016-12-01

Czas transportu (dni):

1

Sposób transportu:

laweta

Oferta ważna do:

2016-12-01, 18:00

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 180 zł

Wiadomości:

300 zł

nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

29-11-2016, 22:38

Załadunek możliwy w terminach:

od 2016-12-02 do 2016-12-09

Czas transportu (dni):

1

Sposób transportu:

laweta

Opis oferty:

Termin do uzgodnienia. Zapraszam

Cena (zawiera VAT): 300 zł

Wiadomości: (2)

hubercik991
29-11-2016, 23:31
150 zł max
marconi
30-11-2016, 08:12
Nie dam rady. Za dużo musze podjechać.
Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport motocykla lub skutera

    Motory oraz skutery to zazwyczaj drogie towary, które wydają się ogólnie ciężkie do unieruchomienia podczas transportu. Niełatwe - jednakże jedynie na pozór. Odpowiednio umocowany jednoślad w 100% przetrwa przewóz bez żadnej skazy.

     Mocowanie uzależnione jest od sposobu, w jakiej będzie jednoślad transportowany. W trakcie transportu na naczepie, konieczne będą 4 pasy mocujące, a w przypadku specjalistycznej przyczepy do przewozu motocykli potrzebne są zaledwie dwie, ze względu na fakt, że posiadają one szyny udaremniające przesuwanie się pojazdu. Istotne jest, aby taśmy nie były zakończone „otwartym” hakiem, który może się odłączyć podczas drogi, a także trzeba uważać, aby nie ocierały się o szorstkie elementy, które mogą je uszkodzić. Przyda się również blokada zawieszenia, którą można zrobić lub nabyć w fachowym markecie i uniknąć zniszczenia amortyzacji. Motory i skutery można też transportować w zamkniętych wozach dostawczych, a ich ochrona nie różni się znacząco. Należy wyłącznie pamiętać o gumowych „obijakach” na bokach pojazdu oraz pomiędzy przewożonymi obiektami.

    Aby prowadzący samochód nie jechał w wyziewach benzyny, warto przed podróżą osuszyć bak jednośladu, który może po drodze wylać się na nierównościach. Istnieją poza tym platformy montowane do busa lub vana, które umożliwiają przewieźć motor lub skuter i często nie blokują większość miejsca w samochodzie.

     Należy zazwyczaj dowiedzieć się o wszelkie detale i warunki, w których nasz motocykl będzie przetransportowany, a również, czy firma transportowa ma najazdy do jego załadunku. Stosowanie do tej czynności np. deski jest niebezpieczne i grozi zniszczeniem motoru lub skutera jeszcze przed wyjazdem do miejsca końcowego.

     Umieszczając zlecenie transportu w serwisie Clicktrans.pl można otrzymać sporo interesujących ofert od profesjonalnych firm, które transportują tego typu sprzęt cyklicznie. Ceny za transport na trasach w Unii Europejskiej kosztują do 0,6 PLN za km. Zdarza się często znaleźć okazję i zapłacić sporo mniej, dzieje się tak, w wypadku kiedy firma przewozowa może zabrać motor na zasadzie niepełnej ciężarówki lub przy wracaniu z wykonywanej trasy czyli mając tzw. pusty przebieg.

Adres i termin nadania

Polska, Warmińsko-Mazurskie, Grudziądz

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Polska, Warmińsko-Mazurskie, Młynary

Termin elastyczny