(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Paczki Dodano: 2018-02-22 11:00

caja 360 * 160 * 60 cm (75kg) (Nr 2404076)

caja 360 * 160 * 60 cm (75kg)

Długość [m]:

3.6

Szerokość [m]:

1.6

Wysokość [m]:

0.6

Waga w kg (łączna):

75.00

Liczba sztuk:

1

Dystans: 2376.00 km

Transport paczek

    Cena transportu przesyłki uzależniona jest od jej wymiarów, ciężaru i od odcinka jaki ma przebyć paczka. Żeby znaleźć najbardziej atrakcyjną opcję przewozu przesyłki, należy wystawić bezpłatne zlecenie w serwisie Clicktrans.pl, a za moment dostaniemy oferty od przewoźników, którzy mogą wykonać nasze zamówienie po kosztach. Jeszcze przed samym przewozem dobrze jest określić rodzaj transportowanego przedmiotu – czy wymaga on odpowiedniego pakowania, czy planujemy przetransportować przedmioty delikatne i łamliwe. Te wskazówki są wyjątkowo istotne, gdy planujemy przewieźć paczkę zawierającą szklane przedmioty, ceramikę, sprzęt elektroniczny, instrumenty, żywność czy inne rzeczy, których transport potrzebuje specjalnej ostrożności. Przed tym zdecydujesz się na przewoźnika, utwierdź się, czy przedsiębiorstwo posiada stosowne ubezpieczenie.

Jak zabezpieczyć paczkę?

    Organizując paczkę do transportu należy nie zapominać o zabezpieczeniu jej przed zniszczeniem – pustą przestrzeń można wypełnić fragmentami styropianu, gazet lub materiałem. Szczególnie kruche przesyłki typu szkło i porcelana należałoby zabezpieczyć folią strech, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

Gdzie szukać tworzywa do zapakowania pakunku?

    Tekturę i opakowania można kupić w sklepie budowlanym. Możemy również przejść się do niedalekiego sklepu spożywczego lub supermarketu i zapytać o nie kogoś z obsługi. Zanim włożymy przedmiot do kartonu, oceńmy jego stan, zlikwidujmy wszystkie zbędne naklejki i teksty, które mogłyby zmylić firmę transportową. Użyjmy szeroką i mocną taśmę, żeby zabezpieczyć pokrywy pudła. Do powierzchni pudła przymocujmy widoczną kopertę, na której spiszemy miejsce pobytu odbiorcy (drukowanymi literami).

Adres i termin nadania

Vall-llobrega, Hiszpania

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Goteborg, Szwecja

Termin elastyczny