(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Inne ładunki Dodano: 2017-10-26 17:38

Caja de madera de 75x225x25 cm Kg 70

(Nr 2116947)
Caja de madera de 75x225x25 cm Kg 70

Długość [m]:

225

Szerokość [m]:

75

Wysokość [m]:

25

Waga w kg (łączna):

70.00

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Czy ładunek jest na paletach?:

Tak

Czy ładunek jest zapakowany?:

Tak

Opakowanie ładunku:

Caja de madera, para cargar.

Potrzebuję fakturę VAT:

Tak

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 924.00 km

Transport sprzętu AGD

    Koszt transportu pozostałych ładunków jest zależny od gabarytów ładunku, terminu przewozu oraz odcinka pomiędzy miejscem załadunku i wyładunku.

Grupowanie ładunków

    Transport towarów rozdzielamy na podgrupy takie jak: palety, niepełny samochód dostawczy, pełna ciężarówka, kontenery oraz wywrotka.

    Palety - stanowią bazę, na której można układać nieduże przedmioty lub paczki. Najbardziej używanym gatunkiem palety są palety euro. Na nich często przewozi się meble, paczki, artykuły budowlane (takie jak terakota, panele itd.), drzwi czy produkty chemiczne.

    Niepełny samochód dostawczy - LTL to transport towaru, który należy transportować pojazdem ciężarowym oraz zapełnia tylko część przestrzeni ładunkowej. Do tego typu przewozu używa się samochody ciężarowe skrzyniowe, ciężarówki z chłodnią lub izotermią itp.

    Pełny samochód dostawczy - FTL odnosi się do przewozu towaru, który wymaga pełnej przestrzeni ładunkowej pojazdu - Tira.
Do takiego rodzaju transportu korzysta się z różnego typu ciężarówki.

    Pojemniki metalowe – Transport pewnych towarów może wymagać kontenera – głównie w przypadku transportu ładunków płynnych oraz towarów sypkich. W kontenerach można także przewozić drobnicę w paczkach – workach, pudełkach itp. W pojemnikach metalowych można przewozić także palety.

    Ciężarówka – wywrotka – pomaga w transporcie ładunków płynnych i sypkich – bez problemu można poznać ją dzięki szczególnej skrzyni ładunkowej, przekręconej w tył lub na bok.

    Inne ładunki – towary, które nie zaliczają się do wcześniej wymienionych typów wówczas zalicza się je do ładunków innych. Znajdują się tu m.in. zlecenia odnoszące się do przewozu popiołu czy transportu gąsienic od koparki.

Adres i termin nadania

Gandia, Hiszpania

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Marsylia, 13002, Francja

Termin elastyczny