Przeprowadzki Dodano: 2018-01-02 16:34

Cajas

(Nr 2251371)
Cajas

Waga w kg:

1.00

Typ usługi:

Tylko transport

Typ:

dom

Liczba pomieszczeń:

3

Budżet zlecenia [€]:

100

Dystans: 2266.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (2)

Tylko autor ogłoszenia może zaakceptować ofertę. Zaloguj się, aby zaakceptować ofertę.

130 €

Szczegóły oferty:

Data oferty:

17-01-2018, 14:48

Załadunek możliwy w terminach:

od 2018-03-02 do 2018-03-06

Czas transportu (dni):

2

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 130 €

1600 €

oferta wycofana

Szczegóły oferty:

Data oferty:

02-01-2018, 17:58

Załadunek możliwy w terminach:

od 2018-01-10 do 2018-01-31

Czas transportu (dni):

5

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 1600 €

Wiadomości:

2250 €

Szczegóły oferty:

Data oferty:

05-01-2018, 10:30

Załadunek możliwy w terminach:

od 2018-01-05 do 2018-01-31

Czas transportu (dni):

7

Sposób transportu:

ciężarówka

Opis oferty:

Witam serdecznie :) :) Jesteśmy zainteresowani transportem Państwa ładunku. Dysponujemy pojazdami od 1,5t do 24ton. Cena zawiera monitoring ładunku, przydzielony opiekun na czas obsługi zlecenia oraz ubezpieczenie ładunku - OCP oraz OCS(do 500tys euro) Załadunek i rozładunek po stronie zleceniodawcy. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług :) Jesteśmy licencjonowanym i certyfikowanym przewoźnikiem! Pozdrawiam Emilia:)

Cena (zawiera VAT): 2250 €

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Przeprowadzki

     Przeprowadzka jest pozornie nieprostym oraz pracochłonnym procesem, mimo to, gdy poprawnie ją zaplanujemy, powinna przejść bez dużych komplikacji.

     W pierwszym etapie należy dokonać selekcję posiadanych mebli. Jak czegoś od kilku lat nie stosujemy lub jak jest niesprawne, lepiej to podarować komuś, komu bardziej się przyda lub pozbyć się, niż przetransportować z miejsca na miejsce. Do pakowania wszystkich rzeczy przydadzą się wytrzymałe pudła, które warto kupić lub zapytać o nie w pobliskim supermarkecie, który i tak przeznaczyłby je na śmieci. Uzupełniająco oprócz pudeł, warto wziąć worki na śmieci. Miejmy na uwadze, żeby równomiernie porozkładać ciężar, np. podzielić naczynia na kilka kartonów, żeby bezproblemowo było je przetransportować. Podpisanie każdego pudła uprości przy rozpakowywaniu rzeczy i aranżowaniu się w nowym miejscu. Większe meble należy rozmontować, żeby przeciwdziałać zniszczeniom, co ułatwi pracę firmie transportowej. Gdy mamy materiały zabezpieczające, na przykład jak folię strech, spróbujmy poosłaniać bardziej kruche meble, a jak nie mamy folii, wówczas warto użyć koce, prześcieradła i zakleić standardową taśmę klejącą. Natomiast nieduże rzeczy okręćmy w ubrania czy ręczniki nim umieścimy w kartonie.

     Zamawiając przewóz warto powiedzieć firmie transportowej o takich szczegółach, jak piętro załadunku i rozładunku, obecność windy, bądź utrudnienia w podjeździe pod lokal. Dodatkowo warto powiedzieć, jeżeli występują szczególne wymagania dotyczące jakiś rzeczy.

     Najciekawsze ceny przeprowadzek można uzyskać korzystając z giełdy przewozowej, takiej jak portal Clicktrans.pl, w której wiele profesjonalnych firm transportowych świadczy swoje usługi w dziedzinie transportu, z dodatkową opcją załadunku czy też wyładunku i osłanianie twojego mienia.

Adres i termin nadania

County Dublin, Irlandia

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Guadalajara, Hiszpania

Termin elastyczny