(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Paczki Dodano: 2018-02-21 15:53

Cajas

(Nr 2401544)
Cajas

Długość [m]:

30

Szerokość [m]:

30

Wysokość [m]:

50

Waga w kg (łączna):

20.00

Ilość sztuk:

4

Dystans: 3636.00 km

Transport paczek

    Cena transportu przesyłki uzależniona jest od jej kształtów, wagi i od odcinka jaki ma przebyć paczka. Żeby wyszukać najbardziej atrakcyjną usługę przewozu przesyłki, opłaca się opublikować za darmo ofertę w portalu Clicktrans.pl, a w kilka chwil otrzymamy oferty od przewoźników, którzy mogą zrealizować nasze zlecenie po kosztach. Dodatkowo przed samym przewozem dobrze jest podać typ transportowanego pakunku – czy potrzebuje on odpowiedniego zawijania, czy planujemy przewieźć rzeczy delikatne i łamliwe. Takie wskazówki są wyjątkowo ważne, jeśli planujemy przetransportować paczkę zawierającą szklane przedmioty, naczynia ceramiczne, urządzenia elektroniczne, instrumenty, żywność czy inne przedmioty, których przewóz potrzebuje dodatkowej ostrożności. Zanim wyłonisz firmę transportową, utwierdź się, czy przedsiębiorstwo ma stosowne ubezpieczenie.

Jak zabezpieczyć przesyłkę?

    Przygotowując przesyłkę do wysyłki należy pamiętać o osłonięciu jej przed uszkodzeniami – pustą przestrzeń można wypełnić kawałkami styropianu, gazet czy też gąbką. W szczególności delikatne przesyłki typu szkło i porcelana należałoby zabezpieczyć folią bąbelkową, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

Gdzie szukać tworzywa do owinięcia pakunku?

    Kartony i opakowania można kupić w sklepie budowlanym. Możemy również udać się do pobliskiego sklepu lokalnego lub supermarketu i poprosić o nie kogoś z obsługi. Zanim zapakujemy przedmiot do opakowania, zobaczmy jego stan, usuńmy wszelkie zbędne etykiety i objaśnienia, które mogłyby zdezorientować przewoźnika. Zastosujmy szeroką i solidną taśmę, aby ochronić wierzch pudła. Do powierzchni pudła umieśćmy widoczną kartkę, na której zanotujemy miejsce pobytu odbiorcy (drukowanymi literami).

Adres i termin nadania

Londres, Wielka Brytania

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Tejeda, Hiszpania

Termin elastyczny