Cajas 1–5 (Nr 7570116)

 Cajas 1–5
Sztuk
Cajas
1-5
Szacunkowa łączna waga
75 kg
Dystans
0 km
Typ usługi:
Transport i pomoc kierowcy w zniesieniu i wniesieniu
Zniesienie - Piętro
0
Winda
Nie
Wniesienie - Piętro
0
Winda
Nie
Faktura VAT:
Niewymagana

Adres i termin nadania

Hiszpania, Andalucía, Estepona

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Kostaryka, San Jose, San José

Od 21 mar 2021 do 20 lip 2021


Przeprowadzki

            Wyprowadzka jest pozornie zawiłym i czasochłonnym procesem, jednak gdy odpowiednio ją zaplanujemy, powinna przejść bez większych problemów.

            W pierwszym etapie należy wykonać selekcję posiadanych rzeczy. Jeśli czegoś od dawna nie stosujemy lub kiedy jest uszkodzone, lepiej to podarować komuś, komu bardziej się przyda lub pozbyć się, niż przewozić z lokalizacji do lokalizacji. Do wkładania różnych rzeczy nadadzą się wytrzymałe kartony, które warto zakupić lub podpytać o nie w pobliskim supermarkecie, który często wyrzuciłby je na śmieci. Dodatkowo oprócz kartonów, można wziąć worki na śmieci. Pamiętajmy, aby równo porozkładać ciężar, na przykład rozdzielić naczynia na kilka kartonów, żeby prościej było je przetransportować. Opisanie każdego pakunku uprości przy rozpakowywaniu rzeczy i aranżowaniu się w nowym miejscu. Duże meble należy rozmontować, aby przeciwdziałać zniszczeniom, co uprości pracę firmie transportowej. Jeżeli mamy surowce izolujące, np. jak folię strech, spróbujmy owinąć bardziej wrażliwe rzeczy, a jak nie posiadamy folii, wówczas warto wziąć koce, pościel i zakleić zwykłą taśmę klejącą. Natomiast mniejsze meble zawińmy w ubrania lub ręczniki nim rozmieścimy w paczce.

            Zamawiając transport warto powiedzieć firmie transportowej o takich detalach, jak piętro załadunku i wyładunku, występowanie windy, czy też utrudnienia w dojeździe pod dom. Koniecznie należy powiedzieć, jeśli pojawiają się specyficzne kryteria dotyczące konkretnych przedmiotów.

            Najkorzystniejsze stawki przeprowadzek można uzyskać korzystając z giełdy transportowej, takiej jak serwis Clicktrans.pl, w której dużo specjalistycznych przewoźników świadczy swoje usługi w dziedzinie transportu, z dodatkową opcją załadunku czy też wyładunku i zabezpieczenie twojego dobytku.