Cajas 1–5, Colchón cama matrimonio x 1, Mesa y 6 sillas x 1, Estantería x 1, Sofá de tres plazas x (Nr 7968961)

 Cajas 1–5, Colchón cama matrimonio x 1, Mesa y 6 sillas x 1, Estantería x 1, Sofá de tres plazas x
Sztuk
Cajas
1-5
Colchón cama matrimonio
1
Mesa y 6 sillas
1
Estantería
1
Sofá de tres plazas
1
Mecedora
1
Szacunkowa łączna waga
292 kg
Dystans
2495 km
Typ usługi:
Transport i pomoc kierowcy w zniesieniu i wniesieniu
Zniesienie - Piętro
0
Winda
Nie
Wniesienie - Piętro
1
Winda
Tak
Zleceniodawca:
Firma (faktura wymagana)

Adres i termin nadania

Irlandia, County Dublin, County Dublin

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Hiszpania, Walencja, Alzira

Od 4 lip 2022 do 6 lip 2022

Złóż ofertę
Zadaj pytanie

Przeprowadzki

            Przeprowadzka jest pozornie skomplikowanym i czasochłonnym procesem, ale kiedy optymalnie ją obmyślimy, powinna przejść bez większych kłopotów.

            W pierwszym etapie warto wykonać eliminację posiadanych przedmiotów. Jeżeli czegoś od dawna nie stosujemy lub jak jest zepsute, lepiej to oddać komuś, komu bardziej się przyda lub wyrzucić, niż przewozić z lokalizacji do lokalizacji. Do wkładania wszystkich sprzętów przydadzą się wytrzymałe pudła, które należy kupić lub podpytać o nie w pobliskim supermarkecie, który przeważnie przeznaczyłby je na śmieci. Uzupełniająco oprócz pudeł, można wziąć worki na śmieci. Pamiętajmy, aby równomiernie porozkładać ciężar, na przykład podzielić segregatory na parę pakunków, żeby z łatwością było je przenieść. Opisanie każdego pudła ułatwi przy wypakowywaniu mebli i urządzaniu się w nowym miejscu. Większe meble warto rozkręcić, żeby przeciwdziałać zniszczeniom, co zoptymalizuje pracę firmie transportowej. Jeśli posiadamy surowce izolujące, np. jak folię strech, możemy poosłaniać bardziej delikatne przedmioty, a jak nie mamy folii, wówczas możemy zastosować pledy, pościel i zakleić typową taśmę samoprzylepną. Tymczasem drobne meble zawińmy w ubrania lub ręczniki nim umiejscowimy w kartonie.

            Zlecając transport warto poinformować poinformować przewoźnika o takich detalach, jak kondygnacja załadunku i rozładunku, występowanie windy, bądź problemy w podjeździe pod dom. Dodatkowo należy powiedzieć, jeżeli występują szczególne zasady dotyczące konkretnych mebli.

            Najkorzystniejsze ceny przeprowadzek można otrzymać korzystając z giełdy transportowej, takiej jak portal Clicktrans.pl, gdzie wiele specjalistycznych przewoźników proponuje swoje usługi w zakresie transportu, z dodatkową opcją załadunku lub rozładunku i osłanianie naszego dobytku.