(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

Cajas 1–5, Estanería de libros x 2, Cama individual x 1 (Nr 7596282)

 Cajas 1–5, Estanería de libros x 2, Cama individual x 1
Sztuk
Cajas
1-5
Estanería de libros
2
Cama individual
1
Szacunkowa łączna waga
175 kg
Dystans
2131 km
Typ usługi:
Transport i pomoc kierowcy w zniesieniu i wniesieniu
Zniesienie - Piętro
0
Winda
Nie
Wniesienie - Piętro
0
Winda
Nie
Faktura VAT:
Rachunek/faktura na osobę fizyczną

Adres i termin nadania

Meksyk, Jalisco, Guadalajara

Od 26 kwi 2021 do 30 kwi 2021

Adres i termin dostawy

Meksyk, Quintana Roo, Playa Del Carmen

Termin elastyczny


Przeprowadzki

            Wyprowadzka jest pozornie złożonym oraz pracochłonnym procesem, mimo to, gdy optymalnie ją obmyślimy, powinna przebiec bez większych komplikacji.

            Na początek warto przeprowadzić selekcję posiadanych sprzętów. Jak czegoś od dawna nie używamy lub jak jest zepsute, lepiej to przekazać komuś, komu bardziej się przyda lub pozbyć się, niż transportować z miejsca na miejsce. Do wkładania wszystkich mebli nadadzą się wytrzymałe pudła, które należy zakupić lub podpytać o nie w pobliskim sklepie, który często wyrzuciłby je do kosza. Dodatkowo oprócz pudeł, można wziąć worki na śmieci. Pamiętajmy, żeby równomiernie porozkładać ciężar, na przykład porozdzielać książki na kilka kartonów, żeby z łatwością było je przetransportować. Podpisanie każdego pudła pomoże przy rozpakowywaniu przedmiotów i aranżowaniu się w nowym domu. Wielkogabarytowe meble warto rozmontować, żeby zapobiec zniszczeniom, co zoptymalizuje pracę firmie transportowej. Jeżeli posiadamy surowce zabezpieczające, na przykład jak folię bąbelkową, możemy poosłaniać bardziej wrażliwe meble, a gdy nie mamy folii, wówczas możemy zastosować koce, prześcieradła i zakleić normalną taśmę klejącą. Natomiast małe rzeczy okręćmy w ubrania czy ręczniki nim umiejscowimy w kartonie.

            Zamawiając przewóz warto poinformować firmę transportową o takich szczegółach, jak kondygnacja załadunku i rozładunku, występowanie windy, czy też utrudnienia w podjeździe pod budynek. Dodatkowo należy poinformować, jeżeli występują specjalne zasady dotyczące jakiś rzeczy.

            Najciekawsze ceny przeprowadzek można uzyskać korzystając z giełdy transportowej, takiej jak serwis Clicktrans.pl, w której dużo profesjonalnych przewoźników oferuje swoje usługi w obszarze transportu, z dodatkową opcją załadunku lub rozładunku i zabezpieczenie waszego mienia.