(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

Cajas 1–5, Lavadora x 1, Frigorífico x 1, Libreria pequeña x 1, Tele grande (+ 40") x 1, Tabla pl (Nr 7595037)

Sztuk
Cajas
1-5
Lavadora
1
Frigorífico
1
Libreria pequeña
1
Tele grande (+ 40")
1
Tabla planchar
1
Microondas
1
Cama de matrimonio con colchón
1
Mesilla
2
Mesa y 4 sillas
1
Estufa de gas
1
Bicicleta
1
Szacunkowa łączna waga
489 kg
Dystans
533 km
Typ usługi:
Transport i pomoc kierowcy w zniesieniu i wniesieniu
Zniesienie - Piętro
1
Winda
Nie
Wniesienie - Piętro
1
Winda
Nie
Faktura VAT:
Wymagana

Adres i termin nadania

Hiszpania, Walencja, Paterna

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Hiszpania, Estremadura, Castuera

Od 28 kwi 2021 do 29 kwi 2021


Przeprowadzki

            Przeprowadzka jest pozornie zawiłym oraz pracochłonnym procesem, mimo to, kiedy należycie ją zaplanujemy, powinna przebiec bez dużych trudności.

            Na początek warto zrobić eliminację posiadanych sprzętów. Gdy czegoś od kilku lat nie używamy lub jeśli jest uszkodzone, lepiej to przekazać komuś, komu bardziej się przyda lub wyrzucić, niż wozić z lokalizacji do lokalizacji. Do wkładania wszystkich sprzętów nadadzą się mocne pudła, które można zakupić lub zapytać o nie w pobliskim markecie, który zwykle wyrzuciłby je na śmieci. Uzupełniająco oprócz pudeł, warto użyć worki na śmieci. Miejmy na uwadze, aby równomiernie rozłożyć ciężar, np. porozdzielać książki na kilka kartonów, aby nietrudno było je przetransportować. Opisanie każdego kartonu uprości przy otwieraniu rzeczy i urządzaniu się w nowym domu. Większe meble warto rozkręcić, żeby zapobiec zniszczeniom, co ułatwi pracę przewoźnikowi. Jak mamy surowce izolujące, przykładowo jak folię bąbelkową, spróbujmy poosłaniać bardziej kruche przedmioty, a jak nie posiadamy folii, wówczas możemy użyć koce, pościel i obkleić zwykłą taśmę klejącą. Natomiast małe meble owińmy w ubrania lub ręczniki nim rozmieścimy w pudle.

            Zlecając przewóz warto powiedzieć firmie przeprowadzkowej o takich szczegółach, jak piętro załadunku i rozładunku, występowanie windy, bądź przeszkody w podjeździe pod budynek. Koniecznie należy poinformować, jeśli pojawiają się nietypowe wymogi odnoszące się do konkretnych rzeczy.

            Najciekawsze stawki transportu można otrzymać korzystając z giełdy transportowej, takiej jak serwis Clicktrans.pl, gdzie tysiące profesjonalnych firm transportowych świadczy swoje usługi w dziedzinie transportu, z dodatkową opcją załadunku czy też wyładunku oraz chronienie waszego mienia.