Cajas 1–5, Silla x 1 (Nr 8005807)

 Cajas 1–5, Silla x 1
Sztuk
Cajas
1-5
Silla
1
Szacunkowa łączna waga
85 kg
Dystans
2162 km
Typ usługi:
Transport i pomoc kierowcy w zniesieniu i wniesieniu
Zniesienie - Piętro
0
Winda
Nie
Wniesienie - Piętro
0
Winda
Nie
Zleceniodawca:
Osoba prywatna

Adres i termin nadania

Hiszpania, Comunidad De Madrid, Madryt

Od 23 wrz 2021 do 4 paź 2021

Adres i termin dostawy

Wielka Brytania, Tyne And Wear, Newcastle Upon Tyne

Od 4 paź 2021 do 31 paź 2021

Złóż ofertę
Zadaj pytanie

Przeprowadzki

            Wyprowadzka jest pozornie nieprostym i długotrwałym procesem, jednak gdy poprawnie ją zaplanujemy, powinna przebiec bez większych kłopotów.

            Na początek warto zrobić selekcję posiadanych sprzętów. Jak czegoś od kilku lat nie używamy lub jak jest niedziałające, lepiej to oddać komuś, komu bardziej się przyda lub wyrzucić, niż przetransportować z miejsca na miejsce. Do pakowania różnych rzeczy nadadzą się solidne pudła, które należy zakupić lub podpytać o nie w najbliższym supermarkecie, który zazwyczaj wyrzuciłby je na śmieci. Dodatkowo oprócz pudeł, można wykorzystać worki na śmieci. Pamiętajmy, żeby równo porozkładać ciężar, przykładowo podzielić talerze na parę kartonów, żeby prościej było je przetransportować. Opisanie każdego pudła uprości przy otwieraniu przedmiotów i aranżowaniu się w nowym lokalu. Większe meble warto rozmontować, żeby zapobiec uszkodzeniom, co uprości pracę firmie transportowej. Gdy mamy materiały zabezpieczające, np. jak folię strech, spróbujmy poosłaniać bardziej kruche meble, a gdy nie mamy folii, wówczas warto wykorzystać pledy, prześcieradła i obkleić typową taśmę samoprzylepną. Podczas gdy mniejsze rzeczy owińmy w papier lub ręczniki nim rozmieścimy w kartonie.

            Zamawiając przewóz warto poinformować firmę przeprowadzkową o takich detalach, jak kondygnacja załadunku i rozładunku, występowanie windy, lub utrudnienia w podjeździe pod dom. Dodatkowo warto poinformować, jeśli pojawiają się specjalne zasady odnoszące się do konkretnych mebli.

            Najciekawsze stawki przeprowadzek można otrzymać korzystając z giełdy przewozowej, takiej jak serwis Clicktrans.pl, gdzie wiele specjalistycznych firm transportowych świadczy swoje usługi w obszarze transportu, z dodatkową opcją załadunku lub rozładunku i zabezpieczenie twojego majątku.