Cajas 1–5, Tele mediana (30"-40") x 1, Tele pequeña (menor de 30") x 1, Mesa de café x 2, Bolsa gra (Nr 7487034)

 Cajas 1–5, Tele mediana (30"-40") x 1, Tele pequeña (menor de 30") x 1, Mesa de café x 2, Bolsa gra
Sztuk
Cajas
1-5
Tele mediana (30"-40")
1
Tele pequeña (menor de 30")
1
Mesa de café
2
Bolsa grande
1
Estantería
1
Lámpara de mesa
3
Aspiradora vertical
1
Cafetera
1
Bicicleta
2
Szacunkowa łączna waga
213 kg
Dystans
1455 km
Typ usługi:
Tylko transport
Faktura VAT:
Wymagana

Adres i termin nadania

Wielka Brytania, Bristol, Bristol

Od 7 cze 2021 do 26 cze 2021

Adres i termin dostawy

Hiszpania, Kraj Basków, San Sebastian

Termin elastyczny


Zadaj pytanie

Przeprowadzki

            Przeprowadzka jest pozornie złożonym oraz czasochłonnym procesem, jednak gdy poprawnie ją obmyślimy, powinna przejść bez większych trudności.

            W pierwszym etapie warto wykonać selekcję posiadanych przedmiotów. Gdy czegoś od dawna nie używamy lub jeżeli jest popsute, lepiej to podarować komuś, komu bardziej się przyda lub wyrzucić, niż przewozić z miejsca na miejsce. Do wkładania wszystkich sprzętów przydadzą się wytrzymałe kartony, które warto zakupić lub podpytać o nie w pobliskim markecie, który z reguły wyrzuciłby je do kosza. Dodatkowo oprócz kartonów, warto wziąć worki na śmieci. Pamiętajmy, aby równomiernie porozkładać ciężar, np. porozdzielać naczynia na kilka pakunków, żeby z łatwością było je przetransportować. Opisanie każdego pudła pomoże przy otwieraniu mebli i aranżowaniu się w nowym mieszkaniu. Wielkogabarytowe meble należy rozkręcić, żeby zapobiec uszkodzeniom, co ułatwi pracę przewoźnikowi. Jeśli mamy materiały zabezpieczające, np. jak folię bąbelkową, możemy poosłaniać bardziej wrażliwe rzeczy, a jeżeli nie mamy folii, wówczas warto wziąć koce, pościel i zakleić zwykłą taśmę klejącą. Tymczasem drobne rzeczy okręćmy w ubrania lub ręczniki nim umieścimy w pudle.

            Zlecając transport należy poinformować firmę przeprowadzkową o takich detalach, jak piętro załadunku i rozładunku, występowanie windy, lub utrudnienia w podjeździe pod budynek. Dodatkowo warto poinformować, jeśli pojawiają się specyficzne wymogi dotyczące jakiś mebli.

            Najkorzystniejsze ceny przeprowadzek można otrzymać korzystając z giełdy przewozowej, takiej jak portal Clicktrans.pl, gdzie dużo profesjonalnych przewoźników proponuje swoje usługi w tematyce transportu, z dodatkową opcją załadunku lub rozładunku i osłanianie waszego majątku.