(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

Cajas 11–20 (Nr 8084792)

 Cajas 11–20
Sztuk
Cajas
11-20
Szacunkowa łączna waga
300 kg
Dystans
1267 km
Typ usługi:
Transport i pomoc kierowcy w zniesieniu i wniesieniu
Zniesienie - Piętro
0
Winda
Nie
Wniesienie - Piętro
0
Winda
Nie
Zleceniodawca:
Osoba prywatna

Adres i termin nadania

Francja, Île-De-France, Meudon

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Hiszpania, Madryt, Pozuelo De Alarcón

Termin elastyczny


Przeprowadzki

            Wyprowadzka jest pozornie skomplikowanym i długotrwałym procesem, ale kiedy optymalnie ją zaplanujemy, powinna przejść bez dużych trudności.

            W pierwszym etapie należy dokonać selekcję posiadanych przedmiotów. Jeżeli czegoś od dawna nie używamy lub kiedy jest niedziałające, lepiej to podarować komuś, komu bardziej się przyda lub wyrzucić, niż przewozić z lokalizacji do lokalizacji. Do pakowania różnych mebli przydadzą się solidne pudła, które należy kupić lub zapytać o nie w najbliższym sklepie, który i tak wyrzuciłby je na śmieci. Uzupełniająco oprócz kartonów, warto zastosować worki na śmieci. Pamiętajmy, aby równomiernie porozkładać ciężar, na przykład rozdzielić segregatory na parę pakunków, żeby z łatwością było je dźwigać. Opisanie każdego pakunku pomoże przy rozpakowywaniu mebli i urządzaniu się w nowym domu. Spore meble należy rozkręcić, żeby zapobiec uszkodzeniom, co ułatwi pracę firmie transportowej. Jeżeli posiadamy materiały zabezpieczające, takie jak folię bąbelkową, spróbujmy poosłaniać bardziej delikatne przedmioty, a kiedy nie mamy folii, wówczas możemy wziąć koce, prześcieradła i obkleić zwykłą taśmę klejącą. Tymczasem niewielkie rzeczy zawińmy w papier lub ręczniki nim rozmieścimy w kartonie.

            Zlecając transport warto powiedzieć firmie przeprowadzkowej o takich szczegółach, jak kondygnacja załadunku i wyładunku, występowanie windy, czy też utrudnienia w dojeździe pod budynek. Dodatkowo należy poinformować, jeśli pojawiają się specyficzne kryteria odnoszące się do jakiś przedmiotów.

            Najkorzystniejsze stawki transportu można otrzymać korzystając z giełdy transportowej, takiej jak portal Clicktrans.pl, w której tysiące specjalistycznych przewoźników składa swoje usługi w sferze transportu, z dodatkową opcją załadunku lub wyładunku i osłanianie naszego mienia.