Cajas 11–20, Aspiradora pequeña x 1, Sofá de tres plazas x 1, Sillón x 1, Mesa y 4 sillas x 1, Cama (Nr 7251415)

 Cajas 11–20, Aspiradora pequeña x 1, Sofá de tres plazas x 1, Sillón x 1, Mesa y 4 sillas x 1, Cama
Sztuk
Cajas
11-20
Aspiradora pequeña
1
Sofá de tres plazas
1
Sillón
1
Mesa y 4 sillas
1
Cama de matrimonio con colchón
1
Cama infantil
1
Bicicleta infantil
1
Bicicleta
2
Bicicleta elíptica
1
Szacunkowa łączna waga
668 kg
Dystans
2702 km
Typ usługi:
Transport i pomoc kierowcy w zniesieniu i wniesieniu
Zniesienie - Piętro
0
Winda
Nie
Wniesienie - Piętro
0
Winda
Nie
Faktura VAT:
Niewymagana

Adres i termin nadania

Szwecja, Västra Götaland, Goteborg

Od 20 cze 2021 do 22 cze 2021

Adres i termin dostawy

Hiszpania, Asturia, Gijon

Od 22 cze 2021 do 24 cze 2021


Zadaj pytanie

Przeprowadzki

            Wyprowadzka jest pozornie złożonym i czasochłonnym procesem, ale kiedy poprawnie ją obmyślimy, powinna przejść bez dużych kłopotów.

            Na początek warto wykonać selekcję posiadanych mebli. Gdy czegoś od kilku lat nie używamy lub jeżeli jest uszkodzone, lepiej to zanieść komuś, komu bardziej się przyda lub pozbyć się, niż przewozić z lokalizacji do lokalizacji. Do pakowania różnych rzeczy nadadzą się solidne kartony, które należy zakupić lub zapytać o nie w pobliskim sklepie, który przeważnie przeznaczyłby je na śmieci. Dodatkowo oprócz kartonów, można wykorzystać worki na śmieci. Nie zapomnijmy, aby równo porozkładać ciężar, przykładowo podzielić segregatory na kilka pudeł, aby bez trudności było je przetransportować. Opisanie każdego kartonu pomoże przy otwieraniu mebli i urządzaniu się w nowym miejscu. Pokaźne meble należy rozmontować, żeby zapobiec zniszczeniom, co zoptymalizuje pracę przewoźnikowi. Jak mamy materiały zabezpieczające, takie jak folię strech, możemy opakować bardziej kruche przedmioty, a jeżeli nie mamy folii, wówczas warto wziąć koce, prześcieradła i zakleić standardową taśmę klejącą. Tymczasem niewielkie meble okręćmy w ubrania lub ręczniki nim rozmieścimy w pudle.

            Zlecając przewóz należy poinformować firmę transportową o takich szczegółach, jak piętro załadunku i wyładunku, obecność windy, bądź przeszkody w podjeździe pod lokal. Koniecznie należy poinformować, jeśli pojawiają się wyjątkowe kryteria dotyczące konkretnych mebli.

            Najkorzystniejsze ceny przeprowadzek można otrzymać korzystając z giełdy transportowej, takiej jak serwis Clicktrans.pl, w której tysiące specjalistycznych przewoźników proponuje swoje usługi w dziedzinie transportu, z dodatkową opcją załadunku lub wyładunku oraz zabezpieczenie naszego majątku.