Cajas 11–20, Barbacoa x 1 (Nr 7650092)

 Cajas 11–20, Barbacoa x 1
Sztuk
Cajas
11-20
Barbacoa
1
Szacunkowa łączna waga
335 kg
Dystans
2612 km
Typ usługi:
Transport i pomoc kierowcy w zniesieniu i wniesieniu
Zniesienie - Piętro
0
Winda
Nie
Wniesienie - Piętro
0
Winda
Nie
Faktura VAT:
Niewymagana

Adres i termin nadania

Irlandia, Dublin, Dublin

Od 9 cze 2021 do 10 cze 2021

Adres i termin dostawy

Hiszpania, Galicia, Pontevedra

Od 22 cze 2021 do 24 cze 2021

Złóż ofertę
Zadaj pytanie

Przeprowadzki

            Wyprowadzka jest pozornie skomplikowanym i długotrwałym procesem, jednak kiedy należycie ją obmyślimy, powinna przejść bez większych kłopotów.

            Na początek należy przeprowadzić eliminację posiadanych przedmiotów. Kiedy czegoś od dawna nie używamy lub kiedy jest niesprawne, lepiej to podarować komuś, komu bardziej się przyda lub wyrzucić, niż transportować z lokalizacji do lokalizacji. Do wkładania różnych mebli nadadzą się wytrzymałe kartony, które warto zakupić lub zapytać o nie w najbliższym markecie, który przeważnie przeznaczyłby je na śmieci. Dodatkowo oprócz kartonów, można wykorzystać worki na śmieci. Pamiętajmy, żeby równo rozłożyć ciężar, np. podzielić talerze na kilka pudeł, aby prościej było je przenieść. Podpisanie każdego pudła ułatwi przy otwieraniu rzeczy i urządzaniu się w nowym domu. Spore meble warto rozmontować, żeby zapobiec uszkodzeniom, co uprości pracę firmie transportowej. Kiedy mamy surowce osłaniające, przykładowo jak folię bąbelkową, możemy owinąć bardziej delikatne rzeczy, a jeżeli nie posiadamy folii, wówczas warto użyć koce, prześcieradła i obkleić normalną taśmę klejącą. Tymczasem niewielkie meble zawińmy w papier lub ręczniki nim umieścimy w pudełku.

            Zamawiając transport należy poinformować firmę przeprowadzkową o takich szczegółach, jak kondygnacja załadunku i rozładunku, obecność windy, bądź problemy w dojeździe pod lokal. Koniecznie należy poinformować, jeśli pojawiają się wyjątkowe wymagania odnoszące się do jakiś rzeczy.

            Najlepsze ceny transportu można uzyskać korzystając z giełdy przewozowej, takiej jak serwis Clicktrans.pl, w której wiele profesjonalnych przewoźników proponuje swoje usługi w obszarze transportu, z dodatkową opcją załadunku lub wyładunku oraz osłanianie twojego dobytku.