Cajas 11–20, Cama de matrimonio con colchón x 1, Mesa y 4 sillas x 1, Silla x 2, Sofá de tres plaza (Nr 7997478)

 Cajas 11–20, Cama de matrimonio con colchón x 1, Mesa y 4 sillas x 1, Silla x 2, Sofá de tres plaza
Sztuk
Cajas
11-20
Cama de matrimonio con colchón
1
Mesa y 4 sillas
1
Silla
2
Sofá de tres plazas
1
Armario individual
1
Estantería ancha
1
Cofre
1
Łączna waga:
300 kg
Dystans
2281 km
Typ usługi:
Transport i pomoc kilku osób w zniesieniu i wniesieniu
Zniesienie - Piętro
0
Winda
Nie
Wniesienie - Piętro
0
Winda
Nie
Zleceniodawca:
Osoba prywatna

Adres i termin nadania

Holandia, Holandia Północna, Laren

Od 13 sty 2022 do 20 sty 2022

Adres i termin dostawy

Hiszpania, Andalusia, Sayalonga

Od 13 sty 2022 do 20 sty 2022


Zadaj pytanie

Przeprowadzki

            Przeprowadzka jest pozornie złożonym oraz pracochłonnym procesem, ale gdy poprawnie ją obmyślimy, powinna przebiec bez większych komplikacji.

            Na początek należy wykonać selekcję posiadanych mebli. Jeżeli czegoś od kilku lat nie stosujemy lub jeśli jest uszkodzone, lepiej to podarować komuś, komu bardziej się przyda lub wyrzucić, niż transportować z lokalizacji do lokalizacji. Do pakowania różnych sprzętów nadadzą się solidne pudła, które można zakupić lub zapytać o nie w najbliższym markecie, który z reguły wyrzuciłby je na śmieci. Dodatkowo oprócz pudeł, warto zastosować worki na śmieci. Nie zapomnijmy, żeby równo rozłożyć ciężar, przykładowo rozdzielić segregatory na kilka pakunków, aby bez trudności było je przenieść. Podpisanie każdego kartonu pomoże przy wypakowywaniu rzeczy i urządzaniu się w nowym lokalu. Większe meble warto rozkręcić, aby przeciwdziałać uszkodzeniom, co uprości pracę przewoźnikowi. Gdy mamy surowce chroniące, np. jak folię bąbelkową, spróbujmy owinąć bardziej delikatne meble, a jeżeli nie posiadamy folii, wówczas możemy zastosować koce, pościel i obkleić typową taśmę klejącą. Tymczasem niewielkie meble zawińmy w ubrania czy ręczniki nim rozmieścimy w pudle.

            Zamawiając przewóz warto poinformować firmę transportową o takich szczegółach, jak kondygnacja załadunku i rozładunku, obecność windy, ewentualne problemy w podjeździe pod lokal. Dodatkowo należy poinformować, jeżeli występują specyficzne zasady odnoszące się do jakiś przedmiotów.

            Najkorzystniejsze stawki transportu można uzyskać korzystając z giełdy transportowej, takiej jak serwis Clicktrans.pl, w której dużo profesjonalnych przewoźników świadczy swoje usługi w zakresie transportu, z dodatkową opcją załadunku czy też rozładunku oraz chronienie twojego majątku.