Cajas 11–20, Cómoda mediana x 6, Sofá esquinero x 1, Mesa 6 personas x 1, Cama de matrimonio con co (Nr 8027092)

 Cajas 11–20, Cómoda mediana x 6, Sofá esquinero x 1, Mesa 6 personas x 1, Cama de matrimonio con co
Sztuk
Cajas
11-20
Cómoda mediana
2
Cómoda mediana
2
Cómoda mediana
2
Sofá esquinero
1
Mesa 6 personas
1
Cama de matrimonio con colchón
1
Lavadora
1
Łączna waga:
250 kg
Dystans
1870 km
Typ usługi:
Transport i pomoc kierowcy w zniesieniu i wniesieniu
Zniesienie - Piętro
3
Winda
Nie
Wniesienie - Piętro
3
Winda
Nie
Zleceniodawca:
Osoba prywatna

Adres i termin nadania

Niemcy, Nadrenia-Palatynat, Altendiez

Od 4 gru 2021 do 5 gru 2021

Adres i termin dostawy

Hiszpania, Madryt, Madryt

Od 10 gru 2021 do 17 gru 2021


Zadaj pytanie

Przeprowadzki

            Przeprowadzka jest pozornie zawiłym i czasochłonnym procesem, mimo to, gdy optymalnie ją obmyślimy, powinna przebiec bez większych komplikacji.

            W pierwszym etapie należy przeprowadzić eliminację posiadanych mebli. Jeśli czegoś od wielu lat nie stosujemy lub jeśli jest zepsute, lepiej to przekazać komuś, komu bardziej się przyda lub wyrzucić, niż transportować z lokalizacji do lokalizacji. Do wkładania wszystkich rzeczy nadadzą się wytrzymałe kartony, które można zakupić lub podpytać o nie w pobliskim supermarkecie, który z reguły przeznaczyłby je na śmieci. Dodatkowo oprócz kartonów, można użyć worki na śmieci. Pamiętajmy, żeby równomiernie rozłożyć ciężar, przykładowo podzielić książki na parę pudeł, żeby bez wysiłku było je przenieść. Podpisanie każdego kartonu uprości przy rozpakowywaniu przedmiotów i aranżowaniu się w nowym lokalu. Duże meble warto rozmontować, aby zapobiec zniszczeniom, co zoptymalizuje pracę firmie transportowej. Gdy posiadamy materiały zabezpieczające, przykładowo jak folię strech, spróbujmy owinąć bardziej kruche meble, a kiedy nie posiadamy folii, wówczas możemy wykorzystać pledy, prześcieradła i zakleić zwyczajną taśmę klejącą. Tymczasem drobne rzeczy owińmy w ubrania lub ręczniki nim umiejscowimy w paczce.

            Zlecając przewóz należy powiedzieć przewoźnikowi o takich szczegółach, jak piętro załadunku i wyładunku, występowanie windy, lub przeszkody w dojeździe pod lokal. Koniecznie należy poinformować, jeżeli pojawiają się wyjątkowe zasady odnoszące się do konkretnych rzeczy.

            Najkorzystniejsze stawki przeprowadzek można otrzymać korzystając z giełdy transportowej, takiej jak serwis Clicktrans.pl, gdzie wiele profesjonalnych przewoźników oferuje swoje usługi w dziedzinie transportu, z dodatkową opcją załadunku czy też rozładunku oraz chronienie twojego majątku.