Cajas 11–20, Escritorio mediano x 1, Mueble de televisión x 1, Mesa de café x 1, Silla de oficina x (Nr 7614572)

 Cajas 11–20, Escritorio mediano x 1, Mueble de televisión x 1, Mesa de café x 1, Silla de oficina x
Sztuk
Cajas
11-20
Escritorio mediano
1
Mueble de televisión
1
Mesa de café
1
Silla de oficina
1
Telescopio
1
Tele grande (+ 40")
1
Monitor
1
Impresora 3D
1
Łączna waga:
100 kg
Dystans
1989 km
Typ usługi:
Tylko transport
Faktura VAT:
Niewymagana

Adres i termin nadania

Wielka Brytania, Kent, Ramsgate

Od 26 lip 2021 do 29 lip 2021

Adres i termin dostawy

Hiszpania, Walencja, Torrevieja

Od 2 sie 2021 do 5 sie 2021


Przeprowadzki

            Przeprowadzka jest pozornie trudnym oraz pracochłonnym procesem, mimo to, gdy należycie ją obmyślimy, powinna przejść bez dużych komplikacji.

            Na początek należy dokonać selekcję posiadanych rzeczy. Jak czegoś od dawna nie stosujemy lub gdy jest niedziałające, lepiej to przekazać komuś, komu bardziej się przyda lub pozbyć się, niż przewozić z miejsca na miejsce. Do pakowania różnych sprzętów przydadzą się wytrzymałe kartony, które warto kupić lub zapytać o nie w najbliższym sklepie, który często wyrzuciłby je do kosza. Uzupełniająco oprócz pudeł, warto użyć worki na śmieci. Pamiętajmy, aby równomiernie porozkładać ciężar, przykładowo porozdzielać naczynia na kilka pudeł, aby prościej było je przetransportować. Opisanie każdego pakunku pomoże przy otwieraniu rzeczy i meblowaniu się w nowym mieszkaniu. Pokaźne meble należy rozmontować, aby przeciwdziałać uszkodzeniom, co zoptymalizuje pracę firmie transportowej. Jeśli mamy materiały izolujące, np. jak folię bąbelkową, spróbujmy poosłaniać bardziej kruche rzeczy, a jeśli nie mamy folii, wówczas możemy użyć koce, pościel i obkleić zwyczajną taśmę samoprzylepną. Podczas gdy mniejsze rzeczy okręćmy w ubrania czy ręczniki nim umiejscowimy w paczce.

            Zamawiając przewóz warto poinformować firmę transportową o takich szczegółach, jak kondygnacja załadunku i wyładunku, obecność windy, ewentualne przeszkody w dojeździe pod lokal. Koniecznie należy poinformować, jeśli pojawiają się specjalne kryteria dotyczące jakiś mebli.

            Najkorzystniejsze stawki transportu można otrzymać korzystając z giełdy transportowej, takiej jak serwis Clicktrans.pl, w której tysiące profesjonalnych firm transportowych proponuje swoje usługi w dziedzinie transportu, z dodatkową opcją załadunku lub wyładunku i osłanianie twojego majątku.