Cajas 11–20, Estantería x 4, Mesa 6 personas x 1, Escritorio mediano x 2, Mesilla x 2, mesa auxilia (Nr 8028456)

 Cajas 11–20, Estantería x 4, Mesa 6 personas x 1, Escritorio mediano x 2, Mesilla x 2, mesa auxilia
Sztuk
Cajas
11-20
Estantería
4
Mesa 6 personas
1
Escritorio mediano
2
Mesilla
2
mesa auxiliar
1
Tabla de madera
1
caballete
2
Burros ropa
2
Colchón cama matrimonio
1
macetero
2
Planta con macetero
11
Cuadro
3
Caja de almacenamiento exterior
1
Sillón de mimbre
4
Alfombra
1
Taburete
1
Łączna waga:
3 kg
Dystans
1168 km
Typ usługi:
Transport i pomoc kilku osób w zniesieniu i wniesieniu
Zniesienie - Piętro
8
Winda
Tak
Wniesienie - Piętro
0
Winda
Nie
Zleceniodawca:
Osoba prywatna

Adres i termin nadania

Szwajcaria, Turgowia, Kreuzlingen

Od 11 paź 2021 do 13 paź 2021

Adres i termin dostawy

Hiszpania, Katalonia, Les Masuques

Od 18 paź 2021 do 22 paź 2021


Zadaj pytanie

Przeprowadzki

            Przeprowadzka jest pozornie zawiłym i czasochłonnym procesem, ale kiedy odpowiednio ją zaplanujemy, powinna przebiec bez dużych kłopotów.

            W pierwszym etapie warto dokonać eliminację posiadanych przedmiotów. Jeśli czegoś od wielu lat nie używamy lub gdy jest niedziałające, lepiej to zanieść komuś, komu bardziej się przyda lub pozbyć się, niż przewozić z lokalizacji do lokalizacji. Do pakowania różnych mebli przydadzą się wytrzymałe kartony, które można zakupić lub podpytać o nie w najbliższym supermarkecie, który często przeznaczyłby je do kosza. Dodatkowo oprócz pudeł, można zastosować worki na śmieci. Miejmy na uwadze, żeby równo rozłożyć ciężar, na przykład podzielić naczynia na kilka pudeł, żeby prościej było je dźwigać. Opisanie każdego pakunku uprości przy otwieraniu rzeczy i meblowaniu się w nowym domu. Wielkogabarytowe meble warto rozkręcić, aby przeciwdziałać zniszczeniom, co uprości pracę przewoźnikowi. Jeżeli posiadamy materiały chroniące, na przykład jak folię bąbelkową, spróbujmy poosłaniać bardziej wrażliwe meble, a kiedy nie posiadamy folii, wówczas możemy wziąć pledy, pościel i obkleić normalną taśmę klejącą. Tymczasem nieduże rzeczy zawińmy w papier lub ręczniki nim umiejscowimy w paczce.

            Zamawiając przewóz należy powiedzieć przewoźnikowi o takich szczegółach, jak kondygnacja załadunku i rozładunku, obecność windy, bądź trudności w dojeździe pod budynek. Koniecznie należy poinformować, jeśli występują specjalne kryteria dotyczące jakiś rzeczy.

            Najkorzystniejsze stawki przeprowadzek można otrzymać korzystając z giełdy przewozowej, takiej jak serwis Clicktrans.pl, gdzie tysiące specjalistycznych przewoźników świadczy swoje usługi w zakresie transportu, z dodatkową opcją załadunku czy też wyładunku oraz zabezpieczenie naszego dobytku.