Cajas 11–20, Lavadora x 1, Canapé x 2, Futbolin x 1, Somier x 4, Colchón cama matrimonio x 1, Cam (Nr 7252726)

 Cajas 11–20, Lavadora   x 1, Canapé x 2, Futbolin x 1, Somier x 4, Colchón cama matrimonio x 1, Cam
Sztuk
Cajas
11-20
Lavadora
1
Canapé
2
Futbolin
1
Somier
4
Colchón cama matrimonio
1
Cama individual con colchón
4
Librería
2
Tele mediana (30"-40")
1
Bicicleta
5
Espejo de pie
2
Cuadro grande
1
Szacunkowa łączna waga
1052 kg
Dystans
3205 km
Typ usługi:
Transport i pomoc kierowcy w zniesieniu i wniesieniu
Zniesienie - Piętro
1
Winda
Tak
Wniesienie - Piętro
3
Winda
Tak
Faktura VAT:
Niewymagana

Adres i termin nadania

Francja, Auvergne-Rhône-Alpes, Annemasse

Od 28 cze 2021 do 30 cze 2021

Adres i termin dostawy

Hiszpania, Wyspy Kanaryjskie, Santa Cruz De Tenerife

Termin elastyczny


Przeprowadzki

            Przeprowadzka jest pozornie trudnym oraz pracochłonnym procesem, ale gdy odpowiednio ją obmyślimy, powinna przejść bez większych trudności.

            W pierwszym etapie należy dokonać eliminację posiadanych mebli. Jeśli czegoś od dawna nie używamy lub gdy jest niesprawne, lepiej to zanieść komuś, komu bardziej się przyda lub wyrzucić, niż przewozić z miejsca na miejsce. Do wkładania różnych rzeczy nadadzą się wytrzymałe kartony, które warto zakupić lub zapytać o nie w pobliskim markecie, który na ogół przeznaczyłby je do kosza. Uzupełniająco oprócz kartonów, można wziąć worki na śmieci. Nie zapomnijmy, aby równomiernie rozłożyć ciężar, przykładowo podzielić książki na parę pudeł, żeby bezproblemowo było je przetransportować. Podpisanie każdego kartonu ułatwi przy otwieraniu przedmiotów i urządzaniu się w nowym lokalu. Większe meble warto rozkręcić, aby zapobiec uszkodzeniom, co ułatwi pracę przewoźnikowi. Jeżeli mamy surowce zabezpieczające, np. jak folię bąbelkową, spróbujmy opakować bardziej wrażliwe rzeczy, a jak nie mamy folii, wówczas możemy zastosować koce, pościel i obkleić zwyczajną taśmę samoprzylepną. Natomiast niepokaźne rzeczy okręćmy w ubrania czy ręczniki nim umieścimy w pudle.

            Zamawiając transport należy poinformować firmę transportową o takich szczegółach, jak kondygnacja załadunku i rozładunku, występowanie windy, ewentualne utrudnienia w podjeździe pod lokal. Dodatkowo należy powiedzieć, jeśli występują szczególne wymogi odnoszące się do konkretnych przedmiotów.

            Najkorzystniejsze ceny przeprowadzek można uzyskać korzystając z giełdy transportowej, takiej jak portal Clicktrans.pl, w której wiele specjalistycznych firm transportowych oferuje swoje usługi w dziedzinie transportu, z dodatkową opcją załadunku lub wyładunku i chronienie waszego dobytku.