Cajas 11–20, Mesa x 1, Sillas x 6, Vitrina x 1, Gabinete x 1, Cómoda grande x 1, Mueble de televisi (Nr 7895864)

 Cajas 11–20, Mesa x 1, Sillas x 6, Vitrina x 1, Gabinete x 1, Cómoda grande x 1, Mueble de televisi
Sztuk
Cajas
11-20
Mesa
1
Sillas
6
Vitrina
1
Gabinete
1
Cómoda grande
1
Mueble de televisión
1
Szacunkowa łączna waga
705 kg
Dystans
0 km
Typ usługi:
Transport i pomoc kierowcy w zniesieniu i wniesieniu
Zniesienie - Piętro
0
Winda
Nie
Wniesienie - Piętro
0
Winda
Nie
Zleceniodawca:
Osoba prywatna

Adres i termin nadania

Wenezuela, Vargas, La Guaira

Od 20 lip 2021 do 31 lip 2021

Adres i termin dostawy

Hiszpania, Katalonia, Cubelles

Od 15 sty 2022 do 20 sty 2022

Złóż ofertę
Zadaj pytanie

Przeprowadzki

            Wyprowadzka jest pozornie nieprostym oraz długotrwałym procesem, jednak kiedy poprawnie ją obmyślimy, powinna przebiec bez większych trudności.

            Na początek należy dokonać eliminację posiadanych rzeczy. Jak czegoś od wielu lat nie używamy lub jak jest zepsute, lepiej to oddać komuś, komu bardziej się przyda lub wyrzucić, niż transportować z miejsca na miejsce. Do pakowania różnych rzeczy przydadzą się solidne pudła, które można zakupić lub podpytać o nie w pobliskim supermarkecie, który i tak wyrzuciłby je na śmieci. Dodatkowo oprócz kartonów, warto użyć worki na śmieci. Miejmy na uwadze, żeby równomiernie porozkładać ciężar, na przykład porozdzielać naczynia na kilka pudeł, żeby prościej było je przenieść. Podpisanie każdego pudła ułatwi przy otwieraniu przedmiotów i aranżowaniu się w nowym domu. Większe meble należy rozmontować, żeby zapobiec zniszczeniom, co zoptymalizuje pracę przewoźnikowi. Gdy mamy surowce osłaniające, takie jak folię strech, możemy opakować bardziej delikatne przedmioty, a gdy nie posiadamy folii, wówczas możemy wziąć pledy, pościel i obkleić normalną taśmę samoprzylepną. Tymczasem niewielkie meble zawińmy w ubrania lub ręczniki nim umieścimy w pudełku.

            Zamawiając przewóz warto powiedzieć firmie przeprowadzkowej o takich detalach, jak kondygnacja załadunku i wyładunku, występowanie windy, bądź trudności w dojeździe pod lokal. Dodatkowo warto powiedzieć, jeśli pojawiają się szczególne zasady dotyczące jakiś mebli.

            Najciekawsze stawki transportu można uzyskać korzystając z giełdy przewozowej, takiej jak serwis Clicktrans.pl, w której wiele specjalistycznych przewoźników oferuje swoje usługi w tematyce transportu, z dodatkową opcją załadunku czy też rozładunku oraz chronienie twojego dobytku.