Cajas 11–20, Nevera-congelador x 1, Tele grande (+ 40") x 1, Lavaplatos x 1, Microondas x 2, Cama i (Nr 8011424)

 Cajas 11–20, Nevera-congelador x 1, Tele grande (+ 40") x 1, Lavaplatos x 1, Microondas x 2, Cama i
Sztuk
Cajas
11-20
Nevera-congelador
1
Tele grande (+ 40")
1
Lavaplatos
1
Microondas
1
Cama individual con colchón
1
Cama de matrimonio con colchón
1
Armario individual
1
Cómoda grande
1
Microondas
1
Mueble de televisión
1
Guarda zapatos
1
Estantería
2
Mesa y 4 sillas
1
Szacunkowa łączna waga
754 kg
Dystans
2160 km
Typ usługi:
Transport i pomoc kilku osób w zniesieniu i wniesieniu
Zniesienie - Piętro
1
Winda
Nie
Wniesienie - Piętro
1
Winda
Tak
Zleceniodawca:
Osoba prywatna

Adres i termin nadania

Niemcy, Bawaria, Monachium

Od 2 gru 2021 do 6 gru 2021

Adres i termin dostawy

Hiszpania, Andaluzja, Jaén

Od 8 gru 2021 do 31 sty 2022


Zadaj pytanie

Przeprowadzki

            Wyprowadzka jest pozornie złożonym i pracochłonnym procesem, jednak gdy właściwie ją zaplanujemy, powinna przebiec bez większych komplikacji.

            W pierwszym etapie warto zrobić eliminację posiadanych przedmiotów. Gdy czegoś od dawna nie używamy lub jak jest niedziałające, lepiej to przekazać komuś, komu bardziej się przyda lub pozbyć się, niż przewozić z lokalizacji do lokalizacji. Do wkładania wszystkich rzeczy nadadzą się wytrzymałe kartony, które można zakupić lub zapytać o nie w najbliższym markecie, który z reguły przeznaczyłby je do kosza. Dodatkowo oprócz pudeł, warto wziąć worki na śmieci. Miejmy na uwadze, żeby równomiernie porozkładać ciężar, przykładowo podzielić segregatory na parę pakunków, aby bez wysiłku było je przenieść. Opisanie każdego kartonu uprości przy wypakowywaniu rzeczy i meblowaniu się w nowym lokalu. Wielkogabarytowe meble należy rozkręcić, aby przeciwdziałać uszkodzeniom, co uprości pracę przewoźnikowi. Jeśli mamy materiały izolujące, przykładowo jak folię strech, możemy owinąć bardziej delikatne rzeczy, a jeśli nie posiadamy folii, wówczas możemy wziąć koce, pościel i zakleić normalną taśmę samoprzylepną. Tymczasem niepokaźne meble okręćmy w papier czy ręczniki nim rozmieścimy w kartonie.

            Zlecając transport należy poinformować firmę przeprowadzkową o takich detalach, jak kondygnacja załadunku i rozładunku, obecność windy, bądź przeszkody w podjeździe pod lokal. Dodatkowo należy powiedzieć, jeżeli pojawiają się specyficzne kryteria odnoszące się do jakiś przedmiotów.

            Najlepsze stawki transportu można uzyskać korzystając z giełdy przewozowej, takiej jak portal Clicktrans.pl, w której mnóstwo profesjonalnych firm transportowych składa swoje usługi w obszarze transportu, z dodatkową opcją załadunku czy też rozładunku i osłanianie waszego dobytku.