Cajas 11–20, Sillita infantil x 1 (Nr 7680883)

 Cajas 11–20, Sillita infantil x 1
Sztuk
Cajas
11-20
Sillita infantil
1
Szacunkowa łączna waga
307 kg
Dystans
1696 km
Typ usługi:
Transport i pomoc kierowcy w zniesieniu i wniesieniu
Zniesienie - Piętro
2
Winda
Tak
Wniesienie - Piętro
0
Winda
Nie
Faktura VAT:
Niewymagana

Adres i termin nadania

Wielka Brytania, Devon, Exeter

Od 24 maj 2021 do 29 maj 2021

Adres i termin dostawy

Hiszpania, Kastylia I León, Salamanka

Od 14 cze 2021 do 30 cze 2021


Zadaj pytanie

Przeprowadzki

            Przeprowadzka jest pozornie nieprostym oraz czasochłonnym procesem, mimo to, kiedy właściwie ją zaplanujemy, powinna przejść bez dużych komplikacji.

            W pierwszym etapie warto przeprowadzić selekcję posiadanych przedmiotów. Kiedy czegoś od dawna nie stosujemy lub jak jest niedziałające, lepiej to oddać komuś, komu bardziej się przyda lub wyrzucić, niż transportować z miejsca na miejsce. Do wkładania różnych sprzętów nadadzą się solidne kartony, które warto zakupić lub podpytać o nie w pobliskim markecie, który przeważnie wyrzuciłby je do kosza. Dodatkowo oprócz pudeł, warto wykorzystać worki na śmieci. Pamiętajmy, aby równo porozkładać ciężar, przykładowo podzielić segregatory na kilka pudeł, żeby z łatwością było je przetransportować. Podpisanie każdego pudła ułatwi przy otwieraniu przedmiotów i meblowaniu się w nowym miejscu. Spore meble warto rozmontować, żeby zapobiec uszkodzeniom, co zoptymalizuje pracę przewoźnikowi. Gdy posiadamy materiały chroniące, takie jak folię strech, spróbujmy owinąć bardziej wrażliwe przedmioty, a jak nie posiadamy folii, wówczas warto zastosować koce, prześcieradła i obkleić zwykłą taśmę klejącą. Natomiast mniejsze rzeczy okręćmy w ubrania czy ręczniki nim umiejscowimy w pudełku.

            Zamawiając transport należy poinformować firmę przeprowadzkową o takich szczegółach, jak kondygnacja załadunku i wyładunku, występowanie windy, lub utrudnienia w podjeździe pod budynek. Dodatkowo należy powiedzieć, jeśli występują szczególne wymagania dotyczące konkretnych przedmiotów.

            Najkorzystniejsze ceny przeprowadzek można uzyskać korzystając z giełdy przewozowej, takiej jak serwis Clicktrans.pl, gdzie tysiące specjalistycznych firm transportowych oferuje swoje usługi w tematyce transportu, z dodatkową opcją załadunku czy też wyładunku i chronienie waszego dobytku.