(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

Cajas 11–20, Tele grande (+ 40") x 1, Mesa 8 personas x 1, Silla de oficina x 4, Bicicleta x 1, Pan (Nr 7561241)

 Cajas 11–20, Tele grande (+ 40") x 1, Mesa 8 personas x 1, Silla de oficina x 4, Bicicleta x 1, Pan
Sztuk
Cajas
11-20
Tele grande (+ 40")
1
Mesa 8 personas
1
Silla de oficina
4
Bicicleta
1
Pantalla de ordenador
1
Planta con macetero
3
Szacunkowa łączna waga
503 kg
Dystans
1657 km
Typ usługi:
Transport i pomoc kierowcy w zniesieniu i wniesieniu
Zniesienie - Piętro
1
Winda
Nie
Wniesienie - Piętro
9
Winda
Tak
Faktura VAT:
Niewymagana

Adres i termin nadania

Niemcy, Bawaria, Monachium

Od 20 kwi 2021 do 27 kwi 2021

Adres i termin dostawy

Hiszpania, Aragón, Zaragoza

Od 28 kwi 2021 do 9 maj 2021


Przeprowadzki

            Przeprowadzka jest pozornie zawiłym oraz pracochłonnym procesem, mimo to, gdy optymalnie ją obmyślimy, powinna przejść bez dużych kłopotów.

            Na początek należy dokonać selekcję posiadanych sprzętów. Kiedy czegoś od kilku lat nie stosujemy lub jeśli jest niesprawne, lepiej to oddać komuś, komu bardziej się przyda lub wyrzucić, niż wozić z miejsca na miejsce. Do wkładania różnych mebli przydadzą się wytrzymałe pudła, które można kupić lub podpytać o nie w najbliższym supermarkecie, który często przeznaczyłby je na śmieci. Uzupełniająco oprócz kartonów, warto wykorzystać worki na śmieci. Nie zapomnijmy, aby równo rozłożyć ciężar, na przykład podzielić segregatory na parę pudeł, aby prościej było je przenieść. Opisanie każdego pudła ułatwi przy otwieraniu przedmiotów i aranżowaniu się w nowym domu. Duże meble warto rozmontować, żeby przeciwdziałać zniszczeniom, co uprości pracę przewoźnikowi. Jak posiadamy materiały osłaniające, na przykład jak folię bąbelkową, spróbujmy opakować bardziej kruche przedmioty, a jeżeli nie posiadamy folii, wówczas możemy wykorzystać pledy, prześcieradła i zakleić zwykłą taśmę klejącą. Podczas gdy małe meble owińmy w ubrania czy ręczniki nim rozmieścimy w paczce.

            Zlecając przewóz należy powiedzieć przewoźnikowi o takich detalach, jak kondygnacja załadunku i rozładunku, występowanie windy, ewentualne przeszkody w dojeździe pod dom. Dodatkowo warto poinformować, jeśli występują szczególne zasady dotyczące jakiś przedmiotów.

            Najciekawsze stawki przeprowadzek można otrzymać korzystając z giełdy przewozowej, takiej jak serwis Clicktrans.pl, gdzie dużo specjalistycznych przewoźników proponuje swoje usługi w zakresie transportu, z dodatkową opcją załadunku czy też rozładunku i osłanianie waszego majątku.