(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

Cajas 11–20, Tele grande (+ 40") x 1, Mesa y 4 sillas x 1, Cómoda pequeña x 1 (Nr 7552307)

 Cajas 11–20, Tele grande (+ 40") x 1, Mesa y 4 sillas x 1, Cómoda pequeña x 1
Sztuk
Cajas
11-20
Tele grande (+ 40")
1
Mesa y 4 sillas
1
Cómoda pequeña
1
Szacunkowa łączna waga
400 kg
Dystans
1661 km
Typ usługi:
Transport i pomoc kierowcy w zniesieniu i wniesieniu
Zniesienie - Piętro
0
Winda
Nie
Wniesienie - Piętro
0
Winda
Nie
Faktura VAT:
Wymagana

Adres i termin nadania

Niemcy, Bawaria, Monachium

Od 22 kwi 2021 do 24 kwi 2021

Adres i termin dostawy

Hiszpania, Aragón, Zaragoza

Od 25 kwi 2021 do 30 kwi 2021


Przeprowadzki

            Wyprowadzka jest pozornie trudnym i długotrwałym procesem, jednak gdy właściwie ją zaplanujemy, powinna przebiec bez dużych kłopotów.

            Na początek warto przeprowadzić eliminację posiadanych sprzętów. Jeśli czegoś od wielu lat nie stosujemy lub jak jest uszkodzone, lepiej to oddać komuś, komu bardziej się przyda lub pozbyć się, niż przewozić z lokalizacji do lokalizacji. Do wkładania wszystkich mebli przydadzą się solidne pudła, które należy zakupić lub zapytać o nie w pobliskim supermarkecie, który z reguły przeznaczyłby je na śmieci. Dodatkowo oprócz pudeł, warto wykorzystać worki na śmieci. Pamiętajmy, żeby równomiernie porozkładać ciężar, np. podzielić książki na kilka kartonów, aby prościej było je dźwigać. Podpisanie każdego pudła ułatwi przy rozpakowywaniu rzeczy i urządzaniu się w nowym mieszkaniu. Spore meble warto rozkręcić, aby przeciwdziałać uszkodzeniom, co zoptymalizuje pracę przewoźnikowi. Jeśli mamy surowce zabezpieczające, na przykład jak folię strech, możemy owinąć bardziej wrażliwe rzeczy, a kiedy nie posiadamy folii, wówczas warto użyć koce, prześcieradła i zakleić standardową taśmę samoprzylepną. Natomiast mniejsze meble okręćmy w ubrania lub ręczniki nim rozmieścimy w kartonie.

            Zamawiając przewóz należy powiedzieć firmie przeprowadzkowej o takich szczegółach, jak piętro załadunku i rozładunku, obecność windy, ewentualne trudności w podjeździe pod budynek. Koniecznie należy powiedzieć, jeżeli występują specjalne kryteria dotyczące jakiś mebli.

            Najciekawsze ceny transportu można otrzymać korzystając z giełdy przewozowej, takiej jak portal Clicktrans.pl, gdzie mnóstwo profesjonalnych przewoźników składa swoje usługi w obszarze transportu, z dodatkową opcją załadunku czy też wyładunku i chronienie waszego mienia.