Cajas 21–30 (Nr 8035160)

 Cajas 21–30
Sztuk
Cajas
21-30
Szacunkowa łączna waga
450 kg
Dystans
2697 km
Typ usługi:
Transport i pomoc kierowcy w zniesieniu i wniesieniu
Zniesienie - Piętro
2
Winda
Tak
Wniesienie - Piętro
0
Winda
Nie
Zleceniodawca:
Osoba prywatna

Adres i termin nadania

Hiszpania, Catalonia, Terrassa

30 paź 2021

Adres i termin dostawy

Rumunia, Dâmbovița, Costeștii Din Vale

8 lis 2021


Zadaj pytanie

Przeprowadzki

            Wyprowadzka jest pozornie nieprostym oraz długotrwałym procesem, mimo to, gdy odpowiednio ją obmyślimy, powinna przejść bez dużych kłopotów.

            Na początek warto dokonać eliminację posiadanych mebli. Jeżeli czegoś od dawna nie używamy lub kiedy jest uszkodzone, lepiej to przekazać komuś, komu bardziej się przyda lub pozbyć się, niż przewozić z miejsca na miejsce. Do pakowania różnych mebli nadadzą się mocne kartony, które warto zakupić lub podpytać o nie w najbliższym sklepie, który zwykle wyrzuciłby je na śmieci. Uzupełniająco oprócz pudeł, można wziąć worki na śmieci. Nie zapomnijmy, żeby równo porozkładać ciężar, np. porozdzielać talerze na kilka pakunków, żeby łatwiej było je dźwigać. Opisanie każdego pakunku ułatwi przy rozpakowywaniu rzeczy i aranżowaniu się w nowym domu. Większe meble warto rozkręcić, żeby zapobiec uszkodzeniom, co ułatwi pracę firmie transportowej. Jeśli posiadamy surowce chroniące, np. jak folię bąbelkową, spróbujmy owinąć bardziej wrażliwe rzeczy, a jeżeli nie posiadamy folii, wówczas warto wykorzystać koce, pościel i obkleić zwyczajną taśmę klejącą. Tymczasem nieduże rzeczy okręćmy w papier czy ręczniki nim umieścimy w kartonie.

            Zamawiając transport należy poinformować firmę przeprowadzkową o takich detalach, jak kondygnacja załadunku i wyładunku, obecność windy, ewentualne problemy w dojeździe pod budynek. Koniecznie warto powiedzieć, jeśli występują szczególne wymogi odnoszące się do jakiś mebli.

            Najciekawsze stawki przeprowadzek można uzyskać korzystając z giełdy transportowej, takiej jak portal Clicktrans.pl, gdzie mnóstwo specjalistycznych przewoźników proponuje swoje usługi w sferze transportu, z dodatkową opcją załadunku lub wyładunku i osłanianie waszego majątku.