Cajas 21–30, Lámpara de suelo x 1, Mesa de jardín x 1, silla jardin x 4, sofa jardin x 1, Mesa de c (Nr 7611907)

 Cajas 21–30, Lámpara de suelo x 1, Mesa de jardín x 1, silla jardin x 4, sofa jardin x 1, Mesa de c
Sztuk
Cajas
21-30
Lámpara de suelo
1
Mesa de jardín
1
silla jardin
4
sofa jardin
1
Mesa de café
1
tabla de surf
1
Estanería de libros
1
Mueble de lavabo
1
Szacunkowa łączna waga
630 kg
Dystans
944 km
Typ usługi:
Transport i pomoc kierowcy w zniesieniu i wniesieniu
Zniesienie - Piętro
1
Winda
Tak
Wniesienie - Piętro
1
Winda
Nie
Faktura VAT:
Wymagana

Adres i termin nadania

Hiszpania, Katalonia, Barcelona

Od 15 maj 2021 do 18 maj 2021

Adres i termin dostawy

Szwajcaria, Berno, Berno

Od 16 maj 2021 do 19 maj 2021


Przeprowadzki

            Wyprowadzka jest pozornie skomplikowanym oraz czasochłonnym procesem, ale kiedy poprawnie ją zaplanujemy, powinna przebiec bez dużych komplikacji.

            Na początek należy zrobić selekcję posiadanych sprzętów. Jeśli czegoś od dawna nie stosujemy lub jeśli jest popsute, lepiej to oddać komuś, komu bardziej się przyda lub wyrzucić, niż przewozić z lokalizacji do lokalizacji. Do pakowania wszystkich rzeczy przydadzą się wytrzymałe pudła, które należy zakupić lub podpytać o nie w najbliższym supermarkecie, który zwykle przeznaczyłby je na śmieci. Uzupełniająco oprócz kartonów, można wykorzystać worki na śmieci. Nie zapomnijmy, aby równomiernie porozkładać ciężar, np. porozdzielać talerze na kilka pakunków, żeby łatwiej było je przetransportować. Opisanie każdego pudła ułatwi przy rozpakowywaniu mebli i meblowaniu się w nowym miejscu. Duże meble warto rozmontować, żeby zapobiec zniszczeniom, co uprości pracę przewoźnikowi. Jeżeli mamy materiały chroniące, np. jak folię strech, możemy opakować bardziej delikatne meble, a jeżeli nie posiadamy folii, wówczas możemy użyć pledy, prześcieradła i zakleić zwyczajną taśmę klejącą. Podczas gdy niewielkie rzeczy zawińmy w ubrania czy ręczniki nim rozmieścimy w kartonie.

            Zlecając transport warto poinformować poinformować przewoźnika o takich detalach, jak kondygnacja załadunku i wyładunku, obecność windy, bądź problemy w dojeździe pod dom. Koniecznie warto poinformować, jeśli pojawiają się wyjątkowe zasady dotyczące jakiś przedmiotów.

            Najlepsze ceny transportu można uzyskać korzystając z giełdy przewozowej, takiej jak portal Clicktrans.pl, w której dużo profesjonalnych firm transportowych składa swoje usługi w tematyce transportu, z dodatkową opcją załadunku czy też wyładunku i chronienie naszego dobytku.