Cajas 21–30, Mueble de cocina x 15 (Nr 7867241)

 Cajas 21–30, Mueble de cocina x 15
Sztuk
Cajas
21-30
Mueble de cocina
15
Szacunkowa łączna waga
825 kg
Dystans
466 km
Typ usługi:
Transport i pomoc kierowcy w zniesieniu i wniesieniu
Zniesienie - Piętro
0
Winda
Nie
Wniesienie - Piętro
0
Winda
Nie
Zleceniodawca:
Osoba prywatna

Adres i termin nadania

Hiszpania, Kastylia-La Mancha, Puertollano

Od 16 sty 2022 do 22 lut 2022

Adres i termin dostawy

Hiszpania, Walencja, Bus Línea 30

Termin elastyczny


Zadaj pytanie

Przeprowadzki

            Wyprowadzka jest pozornie trudnym i czasochłonnym procesem, mimo to, gdy poprawnie ją zaplanujemy, powinna przejść bez większych problemów.

            W pierwszym etapie warto zrobić selekcję posiadanych przedmiotów. Jak czegoś od wielu lat nie używamy lub jak jest niedziałające, lepiej to przekazać komuś, komu bardziej się przyda lub wyrzucić, niż przetransportować z miejsca na miejsce. Do wkładania wszystkich rzeczy przydadzą się wytrzymałe kartony, które warto zakupić lub podpytać o nie w najbliższym sklepie, który zwykle przeznaczyłby je do kosza. Uzupełniająco oprócz pudeł, warto użyć worki na śmieci. Pamiętajmy, żeby równo rozłożyć ciężar, np. rozdzielić książki na kilka pudeł, aby prościej było je przetransportować. Opisanie każdego kartonu pomoże przy wypakowywaniu przedmiotów i urządzaniu się w nowym mieszkaniu. Większe meble warto rozkręcić, aby przeciwdziałać zniszczeniom, co zoptymalizuje pracę przewoźnikowi. Jeśli posiadamy surowce izolujące, np. jak folię strech, spróbujmy owinąć bardziej delikatne rzeczy, a jeżeli nie mamy folii, wówczas warto wziąć pledy, prześcieradła i zakleić zwykłą taśmę samoprzylepną. Natomiast drobne rzeczy okręćmy w papier lub ręczniki nim umieścimy w paczce.

            Zlecając transport należy powiedzieć firmie przeprowadzkowej o takich szczegółach, jak piętro załadunku i wyładunku, obecność windy, czy też utrudnienia w dojeździe pod dom. Koniecznie należy powiedzieć, jeżeli pojawiają się wyjątkowe kryteria odnoszące się do jakiś rzeczy.

            Najlepsze ceny przeprowadzek można uzyskać korzystając z giełdy transportowej, takiej jak portal Clicktrans.pl, gdzie tysiące specjalistycznych przewoźników oferuje swoje usługi w zakresie transportu, z dodatkową opcją załadunku lub rozładunku i osłanianie twojego dobytku.