(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

Cajas 21–30, Somier x 1, Mesa y 4 sillas x 1, Sillita infantil x 1, Mueble de televisión x 1, Tele (Nr 7346503)

 Cajas 21–30, Somier x 1, Mesa y 4 sillas x 1, Sillita infantil x 1, Mueble de televisión x 1, Tele
Sztuk
Cajas
21-30
Somier
1
Mesa y 4 sillas
1
Sillita infantil
1
Mueble de televisión
1
Tele mediana (30"-40")
1
Mesa alta
1
Mesa de café
1
Caballito
1
Caja de cartón grande
1
Maquina de coser
2
Szacunkowa łączna waga
676 kg
Dystans
0 km
Typ usługi:
Transport i pomoc kierowcy w zniesieniu i wniesieniu
Zniesienie - Piętro
1
Winda
Nie
Wniesienie - Piętro
0
Winda
Nie
Faktura VAT:
Niewymagana

Adres i termin nadania

Hiszpania, Katalonia, Barcelona

Od 1 kwi 2021 do 5 kwi 2021

Adres i termin dostawy

Argentyna, Autonomous City Of Buenos Aires, Buenos Aires

Od 20 kwi 2021 do 30 kwi 2021


Przeprowadzki

            Wyprowadzka jest pozornie nieprostym oraz długotrwałym procesem, ale gdy poprawnie ją obmyślimy, powinna przebiec bez większych komplikacji.

            W pierwszym etapie warto dokonać eliminację posiadanych mebli. Jak czegoś od kilku lat nie używamy lub jak jest popsute, lepiej to zanieść komuś, komu bardziej się przyda lub pozbyć się, niż przetransportować z lokalizacji do lokalizacji. Do wkładania wszystkich rzeczy przydadzą się mocne pudła, które warto kupić lub zapytać o nie w najbliższym sklepie, który zwykle wyrzuciłby je na śmieci. Uzupełniająco oprócz kartonów, można zastosować worki na śmieci. Pamiętajmy, żeby równomiernie rozłożyć ciężar, przykładowo podzielić segregatory na kilka kartonów, aby bez trudności było je przetransportować. Opisanie każdego pakunku ułatwi przy wypakowywaniu przedmiotów i urządzaniu się w nowym miejscu. Większe meble warto rozmontować, żeby zapobiec uszkodzeniom, co uprości pracę przewoźnikowi. Jak mamy materiały chroniące, na przykład jak folię bąbelkową, spróbujmy poosłaniać bardziej kruche przedmioty, a jeśli nie posiadamy folii, wówczas możemy wykorzystać pledy, pościel i zakleić zwykłą taśmę klejącą. Tymczasem niewielkie rzeczy okręćmy w papier czy ręczniki nim umieścimy w kartonie.

            Zlecając transport należy poinformować firmę przeprowadzkową o takich szczegółach, jak kondygnacja załadunku i rozładunku, obecność windy, czy też trudności w dojeździe pod lokal. Dodatkowo należy powiedzieć, jeśli pojawiają się szczególne kryteria odnoszące się do konkretnych rzeczy.

            Najciekawsze ceny transportu można uzyskać korzystając z giełdy przewozowej, takiej jak serwis Clicktrans.pl, w której mnóstwo profesjonalnych firm transportowych świadczy swoje usługi w sferze transportu, z dodatkową opcją załadunku czy też rozładunku oraz osłanianie twojego dobytku.