(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

Cajas 21–30, Tele mediana (30"-40") x 1, Ciclomotor x 1, Tendedero plegable x 1, Robot de cocina x (Nr 7558458)

 Cajas 21–30, Tele mediana (30"-40") x 1, Ciclomotor x 1, Tendedero plegable x 1, Robot de cocina x
Sztuk
Cajas
21-30
Tele mediana (30"-40")
1
Ciclomotor
1
Tendedero plegable
1
Robot de cocina
1
Barra de pesas
1
Rascador para gatos
1
Łączna waga:
1 kg
Dystans
680 km
Typ usługi:
Transport i pomoc kierowcy w zniesieniu i wniesieniu
Zniesienie - Piętro
0
Winda
Nie
Wniesienie - Piętro
2
Winda
Tak
Faktura VAT:
Niewymagana

Adres i termin nadania

Hiszpania, Kastylia-La Mancha, Chozas De Canales

1 kwi 2021

Adres i termin dostawy

Hiszpania, Katalonia, Barcelona

Termin elastyczny


Przeprowadzki

            Wyprowadzka jest pozornie skomplikowanym i długotrwałym procesem, mimo to, kiedy poprawnie ją obmyślimy, powinna przejść bez większych komplikacji.

            W pierwszym etapie należy przeprowadzić selekcję posiadanych mebli. Kiedy czegoś od dawna nie używamy lub gdy jest uszkodzone, lepiej to zanieść komuś, komu bardziej się przyda lub pozbyć się, niż przewozić z miejsca na miejsce. Do wkładania różnych sprzętów przydadzą się mocne pudła, które warto zakupić lub podpytać o nie w najbliższym sklepie, który często przeznaczyłby je do kosza. Uzupełniająco oprócz pudeł, można użyć worki na śmieci. Pamiętajmy, żeby równomiernie porozkładać ciężar, przykładowo rozdzielić książki na parę kartonów, żeby nietrudno było je dźwigać. Podpisanie każdego pudła uprości przy rozpakowywaniu rzeczy i urządzaniu się w nowym lokalu. Większe meble należy rozkręcić, żeby przeciwdziałać uszkodzeniom, co ułatwi pracę przewoźnikowi. Jak mamy materiały chroniące, np. jak folię bąbelkową, możemy owinąć bardziej delikatne przedmioty, a jeżeli nie posiadamy folii, wówczas możemy wykorzystać pledy, pościel i zakleić standardową taśmę samoprzylepną. Natomiast drobne meble zawińmy w papier czy ręczniki nim umiejscowimy w kartonie.

            Zlecając transport warto poinformować firmę przeprowadzkową o takich detalach, jak piętro załadunku i wyładunku, obecność windy, ewentualne utrudnienia w podjeździe pod budynek. Dodatkowo należy powiedzieć, jeśli pojawiają się nietypowe wymagania odnoszące się do jakiś mebli.

            Najciekawsze ceny przeprowadzek można otrzymać korzystając z giełdy przewozowej, takiej jak serwis Clicktrans.pl, w której wiele profesjonalnych firm transportowych proponuje swoje usługi w obszarze transportu, z dodatkową opcją załadunku lub wyładunku i chronienie naszego mienia.