Cajas 31–50, Cama individual x 1, Cuna x 2, Mesa 4 personas x 3, Sillón x 1, Cómoda pequeña x 2, Si (Nr 7615119)

 Cajas 31–50, Cama individual x 1, Cuna x 2, Mesa 4 personas x 3, Sillón x 1, Cómoda pequeña x 2, Si
Sztuk
Cajas
31-50
Cama individual
1
Cuna
2
Mesa 4 personas
3
Sillón
1
Cómoda pequeña
2
Silla
8
Tele mediana (30"-40")
1
Bicicleta
2
Mueble de televisión
1
Mueble de cocina
1
Planta con macetero
3
Espejo de pie
1
Szacunkowa łączna waga
1185 kg
Dystans
0 km
Typ usługi:
Transport i pomoc kilku osób w zniesieniu i wniesieniu
Zniesienie - Piętro
0
Winda
Tak
Wniesienie - Piętro
0
Winda
Tak
Faktura VAT:
Niewymagana

Adres i termin nadania

Kolumbia, Quindío, Armenia

2 sie 2021

Adres i termin dostawy

Hiszpania, Katalonia, Barcelona

Termin elastyczny


Przeprowadzki

            Przeprowadzka jest pozornie trudnym i pracochłonnym procesem, jednak gdy właściwie ją zaplanujemy, powinna przebiec bez większych problemów.

            W pierwszym etapie warto zrobić selekcję posiadanych rzeczy. Jeżeli czegoś od wielu lat nie stosujemy lub jak jest uszkodzone, lepiej to oddać komuś, komu bardziej się przyda lub wyrzucić, niż przewozić z lokalizacji do lokalizacji. Do wkładania różnych mebli nadadzą się solidne kartony, które należy zakupić lub podpytać o nie w najbliższym supermarkecie, który zwykle wyrzuciłby je do kosza. Uzupełniająco oprócz pudeł, można zastosować worki na śmieci. Pamiętajmy, żeby równo porozkładać ciężar, na przykład porozdzielać talerze na parę pudeł, żeby bez wysiłku było je przetransportować. Podpisanie każdego pakunku pomoże przy otwieraniu rzeczy i meblowaniu się w nowym mieszkaniu. Spore meble warto rozmontować, żeby przeciwdziałać uszkodzeniom, co zoptymalizuje pracę firmie transportowej. Kiedy mamy surowce osłaniające, na przykład jak folię strech, możemy poosłaniać bardziej delikatne rzeczy, a jak nie mamy folii, wówczas możemy wykorzystać pledy, pościel i obkleić standardową taśmę samoprzylepną. Podczas gdy niepokaźne meble zawińmy w ubrania lub ręczniki nim rozmieścimy w kartonie.

            Zlecając przewóz warto powiedzieć firmie przeprowadzkowej o takich detalach, jak piętro załadunku i wyładunku, obecność windy, bądź przeszkody w dojeździe pod lokal. Koniecznie warto poinformować, jeśli pojawiają się wyjątkowe wymogi dotyczące jakiś rzeczy.

            Najkorzystniejsze stawki transportu można uzyskać korzystając z giełdy przewozowej, takiej jak serwis Clicktrans.pl, w której mnóstwo specjalistycznych przewoźników oferuje swoje usługi w tematyce transportu, z dodatkową opcją załadunku czy też rozładunku i osłanianie twojego dobytku.