Cajas 31–50, Colchón cama matrimonio x 1 (Nr 7319497)

 Cajas 31–50, Colchón cama matrimonio x 1
Sztuk
Cajas
31-50
Colchón cama matrimonio
1
Szacunkowa łączna waga
770 kg
Dystans
2219 km
Typ usługi:
Transport i pomoc kierowcy w zniesieniu i wniesieniu
Zniesienie - Piętro
2
Winda
Tak
Wniesienie - Piętro
2
Winda
Nie
Faktura VAT:
Niewymagana

Adres i termin nadania

Czechy, Hlavní Město Praha, Praha 4

Od 1 lip 2021 do 11 lip 2021

Adres i termin dostawy

Hiszpania, Madryt, Madryt

Od 12 lip 2021 do 18 lip 2021


Przeprowadzki

            Przeprowadzka jest pozornie trudnym oraz czasochłonnym procesem, jednak gdy odpowiednio ją zaplanujemy, powinna przebiec bez większych kłopotów.

            W pierwszym etapie warto dokonać eliminację posiadanych rzeczy. Jeżeli czegoś od kilku lat nie stosujemy lub jeżeli jest niesprawne, lepiej to podarować komuś, komu bardziej się przyda lub wyrzucić, niż przewozić z miejsca na miejsce. Do wkładania różnych sprzętów nadadzą się mocne pudła, które należy zakupić lub zapytać o nie w najbliższym supermarkecie, który zazwyczaj przeznaczyłby je do kosza. Dodatkowo oprócz pudeł, można wykorzystać worki na śmieci. Pamiętajmy, żeby równo rozłożyć ciężar, przykładowo porozdzielać segregatory na parę pudeł, aby nietrudno było je przetransportować. Podpisanie każdego pudła ułatwi przy otwieraniu rzeczy i aranżowaniu się w nowym lokalu. Duże meble należy rozmontować, żeby zapobiec uszkodzeniom, co zoptymalizuje pracę przewoźnikowi. Jeśli posiadamy surowce chroniące, na przykład jak folię bąbelkową, możemy owinąć bardziej delikatne przedmioty, a gdy nie posiadamy folii, wówczas warto zastosować pledy, pościel i zakleić normalną taśmę klejącą. Natomiast niepokaźne meble okręćmy w papier czy ręczniki nim umiejscowimy w kartonie.

            Zlecając transport należy poinformować poinformować przewoźnika o takich detalach, jak piętro załadunku i wyładunku, obecność windy, bądź trudności w dojeździe pod budynek. Dodatkowo należy powiedzieć, jeśli występują specjalne zasady dotyczące jakiś mebli.

            Najlepsze stawki przeprowadzek można otrzymać korzystając z giełdy transportowej, takiej jak portal Clicktrans.pl, gdzie tysiące profesjonalnych przewoźników składa swoje usługi w sferze transportu, z dodatkową opcją załadunku czy też wyładunku oraz osłanianie naszego dobytku.