Cajas 31–50, Electrodomésticos x 1 (Nr 7449424)

 Cajas 31–50, Electrodomésticos x 1
Sztuk
Cajas
31-50
Electrodomésticos
1
Szacunkowa łączna waga
1250 kg
Dystans
921 km
Typ usługi:
Tylko transport
Faktura VAT:
Niewymagana

Adres i termin nadania

Hiszpania, Katalonia, Spain

Od 1 lip 2021 do 2 wrz 2021

Adres i termin dostawy

Hiszpania, Andaluzja, Cijuela

Od 2 lip 2021 do 2 wrz 2021


Przeprowadzki

            Wyprowadzka jest pozornie nieprostym oraz pracochłonnym procesem, mimo to, gdy odpowiednio ją zaplanujemy, powinna przejść bez dużych kłopotów.

            Na początek należy zrobić eliminację posiadanych rzeczy. Gdy czegoś od kilku lat nie używamy lub jak jest zepsute, lepiej to zanieść komuś, komu bardziej się przyda lub pozbyć się, niż wozić z miejsca na miejsce. Do pakowania wszystkich mebli nadadzą się mocne pudła, które można zakupić lub zapytać o nie w najbliższym markecie, który zwykle przeznaczyłby je na śmieci. Uzupełniająco oprócz pudeł, można wziąć worki na śmieci. Miejmy na uwadze, żeby równomiernie rozłożyć ciężar, na przykład porozdzielać naczynia na kilka kartonów, żeby nietrudno było je przenieść. Opisanie każdego kartonu ułatwi przy rozpakowywaniu przedmiotów i urządzaniu się w nowym mieszkaniu. Pokaźne meble warto rozmontować, aby zapobiec uszkodzeniom, co uprości pracę firmie transportowej. Jak mamy materiały osłaniające, na przykład jak folię strech, spróbujmy poosłaniać bardziej wrażliwe rzeczy, a gdy nie posiadamy folii, wówczas warto wykorzystać pledy, pościel i zakleić zwyczajną taśmę samoprzylepną. Natomiast małe rzeczy okręćmy w ubrania czy ręczniki nim umiejscowimy w paczce.

            Zamawiając przewóz należy powiedzieć przewoźnikowi o takich szczegółach, jak piętro załadunku i rozładunku, obecność windy, bądź utrudnienia w dojeździe pod budynek. Koniecznie warto powiedzieć, jeśli występują nietypowe kryteria odnoszące się do konkretnych mebli.

            Najkorzystniejsze stawki przeprowadzek można uzyskać korzystając z giełdy transportowej, takiej jak portal Clicktrans.pl, gdzie tysiące specjalistycznych firm transportowych składa swoje usługi w obszarze transportu, z dodatkową opcją załadunku lub wyładunku oraz osłanianie waszego dobytku.