Cajas 31–50, Lavadora x 1, Tele grande (+ 40") x 1, Mueble de televisión x 1, Microondas x 1, Rob (Nr 7027964)

 Cajas 31–50, Lavadora   x 1, Tele grande (+ 40") x 1, Mueble de televisión x 1, Microondas x 1, Rob
Sztuk
Cajas
31-50
Lavadora
1
Tele grande (+ 40")
1
Mueble de televisión
1
Microondas
1
Robot de cocina
1
Robot aspirador
1
Cama de matrimonio con colchón
1
Tele pequeña (menor de 30")
1
Tabla de planchar
1
Lámpara de suelo
1
Szacunkowa łączna waga
961 kg
Dystans
3678 km
Typ usługi:
Kompleksowa obsługa (bez mojego udziału w znoszeniu i wnoszeniu)
Zniesienie - Piętro
3
Winda
Tak
Wniesienie - Piętro
1
Winda
Tak
Faktura VAT:
Niewymagana

Adres i termin nadania

Grecja, Attyka, Ateny

Od 1 maj 2021 do 15 maj 2021

Adres i termin dostawy

Hiszpania, Madryt, Madryt

Termin elastyczny


Przeprowadzki

            Przeprowadzka jest pozornie złożonym oraz długotrwałym procesem, ale gdy odpowiednio ją zaplanujemy, powinna przejść bez większych problemów.

            Na początek warto wykonać selekcję posiadanych przedmiotów. Gdy czegoś od kilku lat nie używamy lub jak jest zepsute, lepiej to przekazać komuś, komu bardziej się przyda lub wyrzucić, niż przewozić z miejsca na miejsce. Do pakowania różnych sprzętów przydadzą się wytrzymałe kartony, które można kupić lub podpytać o nie w pobliskim markecie, który często przeznaczyłby je na śmieci. Uzupełniająco oprócz pudeł, można zastosować worki na śmieci. Miejmy na uwadze, aby równomiernie porozkładać ciężar, np. porozdzielać książki na kilka kartonów, aby łatwiej było je przetransportować. Podpisanie każdego pudła ułatwi przy otwieraniu rzeczy i aranżowaniu się w nowym domu. Spore meble należy rozmontować, żeby przeciwdziałać uszkodzeniom, co ułatwi pracę przewoźnikowi. Jeżeli mamy materiały osłaniające, na przykład jak folię bąbelkową, możemy poosłaniać bardziej kruche przedmioty, a gdy nie mamy folii, wówczas możemy zastosować koce, pościel i obkleić zwyczajną taśmę klejącą. Tymczasem drobne meble zawińmy w ubrania czy ręczniki nim umieścimy w pudle.

            Zlecając przewóz warto poinformować poinformować przewoźnika o takich detalach, jak piętro załadunku i wyładunku, występowanie windy, ewentualne problemy w podjeździe pod dom. Dodatkowo warto powiedzieć, jeśli występują wyjątkowe zasady odnoszące się do konkretnych przedmiotów.

            Najkorzystniejsze stawki przeprowadzek można uzyskać korzystając z giełdy przewozowej, takiej jak serwis Clicktrans.pl, gdzie mnóstwo specjalistycznych firm transportowych składa swoje usługi w dziedzinie transportu, z dodatkową opcją załadunku lub rozładunku oraz osłanianie twojego majątku.