Cajas 31–50, Sofá de dos plazas x 1, Sofá de tres plazas x 1, Frigorífico x 1, Lavadora x 1, Cama (Nr 7328890)

 Cajas 31–50, Sofá de dos plazas x 1, Sofá de tres plazas x 1, Frigorífico x 1, Lavadora   x 1, Cama
Sztuk
Cajas
31-50
Sofá de dos plazas
1
Sofá de tres plazas
1
Frigorífico
1
Lavadora
1
Cama de matrimonio con colchón
2
Cama individual con colchón
1
Tele grande (+ 40")
1
Mueble de televisión
1
Mesa 4 personas
1
Armario doble
1
Armario individual
1
Armario triple
1
Cómoda pequeña
1
Cómoda mediana
1
Cómoda grande
1
Bicicleta
1
Bicicleta infantil
1
Szacunkowa łączna waga
1635 kg
Dystans
2279 km
Typ usługi:
Transport i pomoc kierowcy w zniesieniu i wniesieniu
Zniesienie - Piętro
0
Winda
Nie
Wniesienie - Piętro
0
Winda
Nie
Faktura VAT:
Niewymagana

Adres i termin nadania

Wielka Brytania, Newport, Newport

Od 15 kwi 2021 do 30 kwi 2021

Adres i termin dostawy

Hiszpania, Murcja, Murcja

Od 13 maj 2021 do 30 maj 2021


Przeprowadzki

            Wyprowadzka jest pozornie skomplikowanym i czasochłonnym procesem, ale kiedy optymalnie ją zaplanujemy, powinna przejść bez większych komplikacji.

            Na początek należy wykonać eliminację posiadanych rzeczy. Kiedy czegoś od wielu lat nie używamy lub jeśli jest uszkodzone, lepiej to przekazać komuś, komu bardziej się przyda lub pozbyć się, niż transportować z lokalizacji do lokalizacji. Do pakowania wszystkich mebli przydadzą się wytrzymałe pudła, które warto zakupić lub zapytać o nie w pobliskim supermarkecie, który zazwyczaj wyrzuciłby je do kosza. Dodatkowo oprócz kartonów, warto wykorzystać worki na śmieci. Pamiętajmy, żeby równo porozkładać ciężar, np. porozdzielać książki na kilka pakunków, żeby bezproblemowo było je dźwigać. Opisanie każdego pudła uprości przy rozpakowywaniu przedmiotów i aranżowaniu się w nowym mieszkaniu. Wielkogabarytowe meble należy rozkręcić, aby zapobiec zniszczeniom, co uprości pracę przewoźnikowi. Jeżeli posiadamy materiały izolujące, na przykład jak folię bąbelkową, spróbujmy poosłaniać bardziej wrażliwe meble, a kiedy nie posiadamy folii, wówczas warto zastosować koce, pościel i zakleić zwyczajną taśmę klejącą. Natomiast mniejsze meble okręćmy w papier czy ręczniki nim rozmieścimy w kartonie.

            Zlecając przewóz warto powiedzieć przewoźnikowi o takich detalach, jak kondygnacja załadunku i rozładunku, obecność windy, bądź przeszkody w dojeździe pod dom. Koniecznie należy poinformować, jeśli pojawiają się szczególne zasady dotyczące jakiś rzeczy.

            Najlepsze stawki transportu można uzyskać korzystając z giełdy przewozowej, takiej jak portal Clicktrans.pl, w której tysiące specjalistycznych firm transportowych oferuje swoje usługi w obszarze transportu, z dodatkową opcją załadunku czy też rozładunku i chronienie naszego mienia.