Cajas 31–50, Sofá esquinero x 1, Cama de matrimonio con colchón x 1, Cama individual con colchón x (Nr 7578096)

 Cajas 31–50, Sofá esquinero x 1, Cama de matrimonio con colchón x 1, Cama individual con colchón x
Sztuk
Cajas
31-50
Sofá esquinero
1
Cama de matrimonio con colchón
1
Cama individual con colchón
1
Cómoda mediana
2
Mesilla
2
Aparador
1
Vitrina
1
Espejo de baño
2
Espejo de pie
1
Colchón individual
1
Mecedora
1
Mesa y 4 sillas
1
Sillita infantil
2
Tele grande (+ 40")
1
Equipos de música
1
Bicicleta
4
Alfombra
1
Cuadro pequeño
2
Escritorio pequeño
2
Sillón
1
Szacunkowa łączna waga
1489 kg
Dystans
2804 km
Typ usługi:
Kompleksowa obsługa (bez mojego udziału w znoszeniu i wnoszeniu)
Zniesienie - Piętro
5
Winda
Tak
Wniesienie - Piętro
0
Winda
Nie
Faktura VAT:
Niewymagana

Adres i termin nadania

Hiszpania, Comunidad De Madrid, Madryt

Od 28 cze 2021 do 1 lip 2021

Adres i termin dostawy

Szwecja, Västra Götalands Län, Gbg

Od 1 lip 2021 do 5 lip 2021


Zadaj pytanie

Przeprowadzki

            Przeprowadzka jest pozornie skomplikowanym oraz czasochłonnym procesem, mimo to, gdy odpowiednio ją zaplanujemy, powinna przejść bez dużych kłopotów.

            W pierwszym etapie warto dokonać eliminację posiadanych rzeczy. Jeżeli czegoś od kilku lat nie używamy lub jeżeli jest niesprawne, lepiej to zanieść komuś, komu bardziej się przyda lub wyrzucić, niż wozić z lokalizacji do lokalizacji. Do wkładania wszystkich mebli nadadzą się mocne pudła, które należy kupić lub zapytać o nie w pobliskim markecie, który z reguły przeznaczyłby je do kosza. Uzupełniająco oprócz pudeł, warto zastosować worki na śmieci. Nie zapomnijmy, aby równo porozkładać ciężar, np. rozdzielić segregatory na kilka pudeł, aby bezproblemowo było je dźwigać. Opisanie każdego kartonu ułatwi przy wypakowywaniu mebli i meblowaniu się w nowym lokalu. Spore meble warto rozkręcić, aby przeciwdziałać uszkodzeniom, co ułatwi pracę przewoźnikowi. Jak posiadamy materiały zabezpieczające, przykładowo jak folię bąbelkową, spróbujmy opakować bardziej wrażliwe rzeczy, a jak nie mamy folii, wówczas warto zastosować koce, pościel i zakleić zwyczajną taśmę klejącą. Tymczasem mniejsze rzeczy okręćmy w papier czy ręczniki nim umieścimy w pudełku.

            Zlecając przewóz warto powiedzieć przewoźnikowi o takich detalach, jak kondygnacja załadunku i rozładunku, obecność windy, ewentualne przeszkody w podjeździe pod dom. Dodatkowo warto poinformować, jeśli występują specyficzne wymogi dotyczące jakiś przedmiotów.

            Najciekawsze stawki przeprowadzek można otrzymać korzystając z giełdy transportowej, takiej jak portal Clicktrans.pl, gdzie tysiące profesjonalnych firm transportowych składa swoje usługi w obszarze transportu, z dodatkową opcją załadunku lub wyładunku oraz osłanianie naszego dobytku.